Recep Ağa Konakları yeni yaşam alanınız

Recep Ağa Konakları yeni yaşam alanınız

Kurtköy'de 9 bin metrekarelik arsa üzerine yapılan Recep Ağa Konakları 170 daireden oluşuyor. Osmanlı mimarisinin modern bir tarzda yorumlandığı konaklarda yaşam çok farklı olacak.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

İstanbul'un terası, Anadolu yakasının göz bebeği Kurtköy'de Recep Ağa Konakları yepyeni bir yaşam alanı yaratıyor. Klasik ve çağdaş çizgilerin ahenkli buluşmasını yansıtan mimari konseptiyle buluşan Recep Ağa Konakları, 170 daireli 9 bloktan oluşuyor. 9 bin metrekare arsa üzerine kurulu olan konaklar, Sabiha Gökçen Havaalanına da yakınlığıyla dikkat çekiyor.


Büyüklükleri 60-175 metrekare arasında değişen Recep Ağa Konakları'nda dış cephe konseptinde ise Osmanlı mimarisi göze çarpıyor. Recep Ağa Konakları sosyal tesisleriyle de fark yaratıyor. Çevre dizaynı göz alıyor


Sosyal etkinlik alanlarında ise kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna ve duş odaları, bekleme salonu, çocuk oyun salonu, toplantı salonu, yönetici odası, bahçe keyfi için süs havuzu mevcut. Ayrıca kamelya ve barbekü alanları, çeşitli süs, meyve ağaçlarıyla dizayn edilmiş mükemmel bir çevre düzeni ve bahçe duvarlarıyla dekoratif güvenlikli giriş kapısı öne çıkıyor. Ankastre beyaz eşyalı mutfak, doğalgaz kombi sistem ısıtma, salonlarda ısıtma ve soğutmalı klima, 24 saat kapalı devre kamera, görüntülü interkom, her dairede iki telefon hattı ve internet hattı bulunuyor. 


Bölge atağa kalkacak


İki ayrı etaptan oluşan Recep Ağa Konakları'nı ise Taban İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. 1982'den itibaren sektörde olan Taban İnşaat'ın sahibi Ali Taban, 1984'te toplu konut hamlesiyle birlikte önemli projelere imza atmış. Recep Ağa Konakları ile birlikte A kalitede daireler ürettiklerini anlatan Taban İnşaat'ın sahibi Ali Taban; "Aslında çok kaliteli projeler üretiyoruz. Ancak fiyatlarımızla beraber daha fazla B sınıfına hitap ediyoruz. Burası birkaç yıl içersinde tamamen yepyeni projelerle atağa kalkacak. Recep Ağa Konakları da farklı konseptiyle birlikte müşterilerimizi memnun edeceğini düşünüyoruz" diye konuştu. 


ÇAĞLAR ÇAĞATAY/YENİ ŞAFAk


 

pus