Recep Altepe'den İnegöl Fuar Merkezi´ne destek!

Recep Altepe'den İnegöl Fuar Merkezi´ne destek! Recep Altepe'den İnegöl Fuar Merkezi´ne destek!

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, İnegöl’de 50 bin metrekare alana kurulacak modern fuar merkezine destek verdiklerini açıkladı.Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa Milletvekili Hüseyin Şahin ve MODEF Başkanı Yavuz Uğurdağ’ı ağırladı. Altepe İnegöl’de 50 bin metrekare alana kurulacak modern fuar merkeziyle ilgili bilgi aldı.  Ankara  Yolu’ndaki başkanlık binasında gerçekleşen ziyarette açıklamalar yapan Başkan Altepe, ekonominin önünü açmak gibi bir görevlerinin bulunduğunu vurgulayarak, Bursa’nın İnegöl Fuar Merkezi gibi yatırımları hizmete aldığı oranda Türkiye’nin ilerleme kaydedeceğini belirtti.


Başkan Recep Altepe, 2014 yılından itibaren Bütünşehir Yasası’nın yürürlüğe girmesiyle birlikte il sınırları içerisindeki tüm konularda ilgilendiklerini söyledi. Bursa’nın 17 ilçe 1070 mahallesindeki tüm yatırımları bu kapsamda desteklediklerini, üretim için adım atanların hedeflerine ulaşabilmesi için tüm kaynakları seferber ettiklerini de söyleyen Başkan Recep Altepe, bu konuda ekonomiyi öncelikli gündem olarak belirlediklerini kaydetti. Altepe sözlerine şöyle devam etti: “Daha kaliteli ürünler yaparak, dünya pazarlarında yer almamız gerekiyor. Çok üreterek çok kazanmamız gerekiyor. Bunu ne kadar başarırsak, Türkiye de o kadar ileriye gidecek” dedi.


MODEF Başkanı Yavuz Uğurdağ da Bursa-İnegöl Yolu üzerinde 80 dönüm arazi üzerine kurmayı planladıkları İnegöl Fuar Merkezi’nin mevcut fuar merkezinin yaklaşık 4 katı büyüklüğünde olacağını belirtti. Bursa Büyükşehir Belediyesi