29 / 06 / 2022

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi iki kere kazanıyor!

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi iki kere kazanıyor!

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki ofislerde çalışanlar, boş zamanlarını yüzme havuzundan, pilatese; golften, boks ringine kadar iş merkezlerindeki çok sayıda sosyal donatı alanlarında geçiriyorlar.Ankara’nın yeni sembolü olarak tanımlanan Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki ofislerde çalışanlar, boş zamanlarını yüzme havuzundan, pilatese; golften, boks ringine kadar iş merkezlerindeki çok sayıda sosyal donatı alanlarında geçiriyorlar. Gün içinde stres atarak iş verimlerini artıran çalışanlar, kendi gelişimlerinin yanı sıra çalıştıkları kuruluşlara da artan performansları ile katkı sağlıyorlar.


Ankara’nın en gözde lokasyonu olan ve son yıllarda kentin “sıfır noktası” olarak gösterilen Çukurambar’da iş merkezi kurma çalışmaları yaparken, aylarca bu merkezin firmalara ne denli katma değer sağlayacağını planladıklarını ifade eden OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, şunları söyledi:


“Geçen yıldan itibaren yaşamın başladığı Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’nde firmaların faaliyete başlamasıyla hedeflediğimiz gibi aslında firmaların iki kere kazandıklarına şahit olduk. Bir firmanın başarısı çalışanlarının motivasyonu, performansı ile artar. Burada gün içinde iş stresinden bunalan, nefes almak isteyen çalışanlar şu an alt terastaki açık alanda bulunan golf sahasında, antistres bahçesinde spor yapıp, nefes alabiliyor, tüm yorgunluğunu yüzme havuzuna bırakabiliyor, pilateste rahatlayıp, uzak doğu sporları ya da boks ile anlık gerginliğinden kurtulabiliyor. Tekrar işinin başına döndüğünde güne yeni başlamış gibi enerji dolu oluyor. Böylelikle hem kendini geliştiriyor hem de çalıştığı firmanın büyümesine katkı sağlıyor.”


Ünal Pala, kolay ulaşım, zengin otopark gibi alt yapı hizmetleri ile de enerjisinin tamamını işine verebilen Regnum çalışanlarından gelen olumlu yansımalardan sonra, bu kurgularının hızla yayılmasını beklediklerini dile getirerek, “Regnum Sky Tower ‘yeni nesil ofis’ tanımına farklı bir tanım getiriyor. Aynı zamanda bir iş merkezinin görkemli, yüksek katlı olmasının yeterli olmadığını da gösteriyor. Çukurambar’da 156 metre yükseklikle Ankara’nın her yerinden kolayca görülebilen ve mimarisi ile herkesin beğenisini toplayan Regnum’da firmaların artan performansları, bundan sonra yapılacak yeni projelere ışık tutacak” dedi.


http://regnumskytower.com.tr/