29 / 06 / 2022

Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

 Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi..Ankara’nın merkezi Çukurambar’da inşa edilenRegnum Sky Tower’ın “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi.  Kampanya 24 Ocak 2018’de sona erecek.

 

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da yürütülen kampanyada, Regnum ailesine katılmak isteyen Opet bayileri yüzde 5 indirimden yararlanabiliyor. 

 

Öztürk Holding’in gayrimenkul markası Regnum’un Ankara’daki iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da yılın kampanyası olarak görülen yüzde 18 KDV bizden kampanyası kapsamında ise KDV’yi alıcılar yerine Regnum Sky Tower ödüyor.

 

OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, prestijli ve rahat bir iş hayatına adım atmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğinin altını çizerek, ofis sahibi olmak isteyenlere bu fırsatları kaçırmamalarını önerdi. 
 


http://regnumskytower.com.tr/