05 / 07 / 2022

Renault Twizy E-tech fiyatları şok etti! Renault Twizy E-tech fiyatları ne kadar? İşte 24 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Renault Twizy E-tech fiyatları şok etti! Renault Twizy E-tech fiyatları ne kadar? İşte 24 Mayıs 2022 fiyat listesi...

Renault Twizy E-tech'in Mayıs ayı fiyatları belli oldu! Peki, Renault Twizy E-tech fiyatları ne kadar? İşte 24 Mayıs 2022 fiyat listesi...Renault Twizy E-Tech yüzde 100 elektrikli! Çevreye duyarlı olan bu otomobil elektrikli ulaşımı yeniden tanımlıyor. Twizy E-Tech ile sıfır emisyonlu, sıfır motor gürültülü ve vites değiştirmeden kolay sürüşün keyfini çıkarabilirsiniz!

Renault Twizy E-Tech'inizi kolay bir şekilde, her türlü ev prizine bağlayarak bile şarj edebilirsiniz, özel bir tesisata ihtiyaç duymaz! Şarjı tam olarak sadece 3 saat 30 dakikada dolar ve şarj durumunu yol bilgisayarından takip edebilirsiniz. 

Renault Twizy E-tech fiyatları şok etti! Renault Twizy E-tech fiyatları ne kadar? İşte 24 Mayıs 2022 fiyat listesi...Renault Twizy E-Tech, otomatik vites kutusu bir enerji geri kazanım sistemine bağlı bu şekilde fren yaptığınızda ya da ayağınızı gaz pedalından çektiğinizde sürüş menzilini uzatırsınız. Ekonometreyle enerji tüketimini kontrol edebilir ve anlık sürüş menzilini görebilirsiniz. 

Peki, Renault Twizy E-tech fiyatları ne kadar? İşte 24 Mayıs 2022 fiyat listesi...