Rixos Executive Kozyatağı'nda ev ve ofis bir arada 295 bin dolara!

Rixos Executive Kozyatağı'nda ev ve ofis bir arada 295 bin dolara!Rixos, Taksim ve Bomonti"deki projelerinin ardından Anadolu Yakası"na geçerek Kozyatağı"nda yeni bir projeyi hayata geçirdi. Ev ve ofis konsepti bir arada olan projede fiyatlar 295 bin dolardan başlıyor


 

Dünyadaki œExecutive Apartment uygulamasının Türkiye"deki ilk örneğini hayata geçiren Rixos, Rixos Executive Apartments, projesiyle Anadolu Yakası'nın en önemli finans, iş ve yaşam merkezi olacak.

İlk 9 katı sadece ofislere ayrılan 30 katlı Rixos Executive Apartments"ın mimari tasarımı akıllı bina konseptiyle Tansel Sönmezer tarafından gerçekleştirildi. Projede ev ve ofislerin minimum fiyatı 298 bin dolar olarak belirlendi. Projedeki ünitelerin aylık gelirlerinin 2000 dolar olması bekleniyor.
Lüks markalı rezidans projelerinden sunduğu zengin hizmet yelpazesiyle farklılaşan   Rixos Executive Apartments, 78, 88, 90 metrekare 1+1, 2+1 daireler, 96, 142 metrekare penthouselar bulunuyor.
Adalar manzarasına sahip olan Rixos Executive Apartments, ofis, daire, sosyal alanlar ve mağazalar gibi farklı kullanım alanlarıyla her türlü ihtiyacı karşılamak üzere yapılıyor. Projede teslimlerin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Rixos Executive Apartments projesinin yapımcı firmalığını STC İnşaat ve Albaraka Türk gerçekleştiriyor.

http://rixosbomonti.org/
0212 444 13 28