28 / 05 / 2022

Rönesans Sayfiye'de 185 bin TL'ye, yüzde 5 peşinatla! Yüzde 50'si satıldı!

Rönesans Sayfiye'de 185 bin TL'ye, yüzde 5 peşinatla! Yüzde 50'si satıldı!

Firma: Rönesans Gayrimenkul Yatırım

Proje: Rönesans Sayfiye

Rönesans Sayfiye projesinde yer alan dairelerin fiyatları 185 bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunan projede 18 Nisan'da satışların başlamasıyla konutların yarısı satıldı....Şehrin gelişen bölgesi Kartal-Yakacık’ta inşa edilen Sayfiye, İstanbul’un eski sayfiyesinde, Aydos Ormanı’nın yanı başında, bir tarafı yemyeşil orman bir tarafı ise zemin kattan itibaren kapanmayacak Adalar manzarasıyla bölgeye farklı bir imza atıyor. 


Rönesans Sayfiye de 185 bin TL ye, yüzde 5 peşinatla! Yüzde 50 si satıldı!


Toplam 3 blokta toplam 276 konuttan oluşuşan Sayfiye’de dairelerin ortalama metrekare fiyatları yaklaşık 3.000 TL’den başlıyor. Sayfiye’de daire fiyatları ise 1+1’lerde 185 bin TL’den başlarken, 3+1’lerin ise maksimum satış fiyatı 595 bin TL. Yüzde 5 peşinat kampanyasıyla satışa sunulan Sayfiye’de ayrıca yüzde 1 KDV fırsatı da bulunuyor. 


Ödeme planı ise yüzde 5 peşin, yüzde 5 Eylül 2014, yüzde 5 Mart 2015 ve yüzde 10’luk bölümü ise teslimde ödenecek şekilde planlandı. Toplam yüzde 25’lik bu ödemenin haricinde anlaşmalı bankalardan konut kredisi kullanabilecekler. Bunların yanı sıra Sayfiye’nin teslim süresi ile de farklılık yaratılarak, 18 ay gibi kısa bir zamanda teslim edilecek. Sayfiye’de daire sahipleri Aralık 2015 itibariyle dairelerini teslim alabilecekler.


Rönesans Sayfiye de 185 bin TL ye, yüzde 5 peşinatla! Yüzde 50 si satıldı!


Sakinlerine “sayfiye tadında bir hayat” sunulması hedeflenen proje, İstanbul’un balkonu olarak da bilinen Kartal’da  Aydos Ormanı’na yürüme mesafesinde yükseliyor. Sayfiye’nin tüm dairelerinde isteyenlere orman, isteyenlere deniz manzarası bulunuyor. Manzara keyfini pencerelere bağımlı olmaktan çıkararak geniş balkonlar, teraslar ve kat bahçeleri ile açık alana taşındığı Sayfiye’de zemin kattan itibaren sahiplerini karşılayan deniz manzarası ve ormanın içinde yürüyüş ayrıcalığı standart olarak sunuluyor. 


TEM-E5 bağlantı yolu üzerinden Sayfiye’ye direkt erişilebilme kolaylığı ile ile rahat bir ulaşım imkanı sunuluyor. Sayfiye bulunduğu konum itibariyle, E-5 ve Kartal Metro istasyonuna 3 km, TEM’e ise 4 km uzaklıkta. Özel araçla ulaşımın yanısıra toplu taşıma ile de ulaşım rahatlığına sahip. 


Rönesans Sayfiye de 185 bin TL ye, yüzde 5 peşinatla! Yüzde 50 si satıldı!


Sayfiye hayatında olduğu gibi geniş balkonların, terasların, kat bahçelerinin yer aldığı Projede, farklı daire seçeneklerinden oluşan tercih imkanları sunuluyor. Bahçeli 1+1, bahçeli dubleks, kat bahçeli dubleks, teraslı 2+1, teraslı 3+1 gibi geniş daire seçeneklerinin bulunduğu Sayfiye’de, 1+1’den 3+1’e kadar 68 ile 186 m2 arasında farklı tip ve büyüklükte daireler yer alıyor.


Hem Adalar hem de orman manzarasının keyfini doyasıya sunmak üzere, Sayfiye’de bazı dairelerde 10 m2 büyüklüğe varan geniş balkonlar bulunuyor. Teraslar ise 20 m2’den başlayıp 70 m2’ye kadar çeşitlilik gösteriyor.


Rönesans Sayfiye de 185 bin TL ye, yüzde 5 peşinatla! Yüzde 50 si satıldı!


Yaklaşık 14 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen Sayfiye’nin 8 bin 500 metrekare yeşil alanı, bin 500 metrekare ise sosyal tesis alanı bulunuyor. Projenin toplam inşaat alanı ise yaklaşık 50 bin metrekare.


Yazın açılabilir kapalı havuzun bulunduğu sosyal tesiste, sauna, fitness, yoga, pilates odaları; basketbol, voleybol ve tenis oynanabilen çok amaçlı saha, sinema salonu, çardaklar, yürüyüş alanları, koşu parkurları ve çocuk oyun alanları gibi geniş sosyal imkanlar, Sayfiye’yi bölgedeki diğer projelerden ayıran özellikler olarak öne çıkıyor. 


Çok seçenekli daire büyüklükleri ile bazı daire tiplerinde mutfaklarda yer alan kiler alanları, çamaşır odaları, kullanıcılara özel tahsisli depo alanları ise daire sahiplerine sunulan önemli avantajlar olarak yer alıyor.


Rönesans Sayfiye iletişim

Tel: 444 76 75 

Web: www.ronesanssayfiye.com


projeye sor