08 / 02 / 2023

Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri 2022! İşte son durum!

Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri 2022! İşte son durum!

Bütün sağlık çalışanlarının yakından takip ettiği Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri hakkında beklenen açıklama Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan geldi. İşte Sağlık Bakanlığı promosyon ödemelerinde son bilgiler…Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın açıklamalarının ardından yeniden gündeme geldi. Sağlık Bakanlığı teşvik ve promosyon ödemelerinde son durum merak ediliyor. İşte 2022 yılı Sağlık Bakanlığı promosyon ödemeleri hakkında bütün ayrıntılar…

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞVİK ÖDEMESİ

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Ek ödemeler ile ilgili beyaz reform kapsamında teşvik ödemesi başladı. Birinci basamakta kapsam dışı kalan diğer sağlık çalışanları ve eczacılar da teşvik alacak.” Açıklamasında bulundu.

SAĞLIK BAKANLIĞI PROMOSYON ÖDEMELERİ NE ZAMAN?

Sağlık çalışanlarına teşvik ve promosyon ödemelerinin yapılacağı tarihe ilişkin henüz resmi bir açıklama yapılması. Sağlık Bakanlığı promosyon ödeme tarihleri belli olduğunda haberlerimizde yer alacak.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA PROMOSYON ÖDEMELERİ KİMLERİ KAPSAYACAK?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Resmi Gazete'de yayımlanan sağlık çalışanlarına teşvik ödemelerinden kimlerin faydalanacağını açıkladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca "Birinci basamak ve eczacılar olmak üzere herkes teşvik kapsamında olacak" diye konuştu.

 
Geri Dön