03 / 07 / 2022

Şahinbey Oto Galericiler Sitesi 2017'de tamam!

Şahinbey Oto Galericiler Sitesi 2017'de tamam!

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Oto Galericiler Sitesi’nin inşaat çalışmalarını ekibiyle birlikte yerinde inceledi.
Temelini Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in attığı Şahinbey Oto Galericiler Sitesi’nin inşaat çalışmaları hızla devam ediyor. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ekibiyle birlikte yapılan inşaat çalışmasını yerinde inceleyerek, bilgi aldı.

65 İş Yerinden Oluşacak

Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, Şahinbey Oto Galericiler Sitesi’nin, Şahinbey İlçesi’nin ilk Galericiler Sitesi olacağına dikkati çekerek, “Şehir Merkezi’nde çok kötü şartlarda çalışan tamircilerimize 1017 iş yerinden oluşan Şahinbey Oto Sanayi Sitesi’ni yaparak, çalışma imkânı ve alanı daha ferah olan bir alana tamircilerimizi taşıdık. Şimdide yine şehir merkezinde kalan oto galericilerine de, tamirci esnafıyla yan yana olmasının daha mantıklı olacağını düşünerek, Şahinbey Oto Sanayi Sitemizin bitişiğine, 65 iş yerinden oluşan Galericiler Sitemizi yapıyoruz. 65 iş yeri olmasına rağmen içleri geniş ve ferah olacak. Şahinbey Oto Sanayi Sitemizi birkaç ay içerisinde tamamlamayı hedefliyoruz. Buranın hem ulaşımı kolay olacak, hem oto tamircileriyle yan yana olması hasebiyle bir birini destekleyen iki unsur olacak. Ben şimdiden Şahinbey Galericiler Sitemizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.


Şahinbey Belediyesi