Sakarya Hendek yatırımları hız kesmiyor!

Sakarya Hendek yatırımları hız kesmiyor!Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Osman Yılmaz Caddesi’nde yapılan yaya yolu çalışmalarını inceledi.Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, Osman Yılmaz Caddesi’nde yapılan yaya yolu çalışmalarını inceledi.


Hendek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Osman Yılmaz Caddesi’nde başlatılan çift taraflı yaya yolu çalışmaları devam ediyor. Başkan Püsküllü, çalışmaları yerinde inceleyerek, ekiplerden bilgi aldı.


Yeni Cami ile Köprübaşı Işıklar arası çift taraflı yaya yolu çalışmasında toplam 2200 metre kilit parke çalışması yapılıyor. Ekipler yoğun bir şekilde çalışmaları sürdürürken, Başkan İrfan Püsküllü, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Köprübaşı ve Mahmutbey Mahalle Muhtarları da Başkan Püsküllü’ye yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür etti.


Başkan Püsküllü, esnaf ve vatandaşlar ile de sohbet edip, çocuklara oyuncak hediye etti. Osman Yılmaz Caddesi esnafları ve vatandaşlar Başkan Püsküllü’ye yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.Hendek Belediyesi