Çukurova Balkon

Sancaktepe Aydos Country teslimleri ne zaman?

Sancaktepe Aydos Country teslimleri ne zaman? Sancaktepe Aydos Country teslimleri ne zaman?

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Aydos Country

Toplam 50 dönüm alan üzerinde hayata geçirilen projede daire alanları 68 metrekareden başlangıç gösteriyor.Proje Kartal'a 1 dakika uzaklıkta bulunuyor. Peki Sancaktepe Aydos Country teslimleri ne zaman?


Kartal'ın hemen teslim en cazip sitesinde! 65 metrekare 299 bin TL!


Sancaktepe  Aydos Country  teslimleri ne zaman? sorusunun cevabından önce projenin detaylarını inceleyelim. Satışları devam eden proje toplam 900 adet daireden meydana geliyor.


Daire fiyatlarının kat ve planlarına bağlı olarak değişiklik gösterdiği Aydos Country projesi konum bilgisi kapsamında Ataşehir ve Kartal'a 1 dakika uzaklıkta inşa ediliyor. 


İstanbul İl'i Sancaktepe Aydos Ormanı'nın yanıbaşında bulunan projede daire büyüklükleri 68 metrekareden başlayıp, 208 metrekareye kadar ulaşarak dizayn edildi.


Sosyal kullanım alanları arasında Aydos Country projesinde güvenlik, hamam, oyun alanları, yürüyüş alanları, spor alanları ve yüzme havuzu gibi donatıları bulunuyor.


Sancaktepe Aydos Country teslimleri ne zaman?

Daire teslimlerinin Ağustos 2017'de yapılması planlanan proje toplam 50 dönüm alan üzerinde hayata geçiriliyor. Projede 1+1'lerin  fiyatları 256 bin TL ile 300 bin TL arasında,2+1'lerin  fiyatları 441 bin TL ile 485 bin TL arasında,3+1'lerin  fiyatları 536 bin TL ile 653 bin TL arasında, 4+1'lerin fiyatları 955 bin TL ile 1 milyon 440 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Sancaktepe Aydos Country ulaşım:

Adres: Veysel Karani mahallesi, Gülhane caddesi No: 7 Sancaktepe/İstanbul


Aydos Country satış ofisi!

Telefon: 444 1 440

Web: http://aydoscountry.com/

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor