Bizimtepe Aydos daire teslimleri ne zaman?

Bizimtepe Aydos daire teslimleri ne zaman? Bizimtepe Aydos daire teslimleri ne zaman?

Firma: Halk GYO-Vakıf GYO

Proje: Bizimtepe Aydos

Bizimtepe Aydos Residence'de yüzde 5 peşinatla ödeme yapabilmek mümkün. Proje İstanbul Sancaktepe'de hayata geçiriliyor. Peki Bizimtepe Aydos daire teslimleri ne zaman?Vakıf GYO ve Halk GYO imzası taşıyan  Bizimtepe Aydos  Konutları 13 katlı 17 blok şeklinde tasarlandı. Proje 95 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 


Bizimtepe Aydos Sancaktepe'de yüzde 5 peşinatta; kalan 45'lik kısım 3 ara ödeme şeklinde, yüzde 50'lik kısım ise banka kredisiyle ödeniyor. Proje 1.037 tane daireden meydana geliyor. 


Sancaktepe Aydos Bizimtepe'nin sosyal imkanları; hobi bahçeleri, ticari birimler, çardaklar, koşu parkurları, çim amfiler, süs havuzları, özel anaokulu ve çocuk oyun alanlarından oluşuyor. 

Bizimtepe Aydos daire teslimleri ne zaman?

İstanbul Sancaktepe - Samandıra lokasyonunda yükselen Bizimtepe Aydos Evleri teslim tarihi 2017 yılı Kasım ayı olarak belirlendi. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 konutlar bulunuyor. 


Samandıra Bizimtepe Aydos fiyatları 2+1 evlerde 440 bin TL ile 557 bin TL, 3+1 evlerde 535 bin TL ile 700 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 


Bizimtepe Aydos adres: Veysel Karani Mah. Kanuni Cad. No : 3/A/1 Sancaktepe - İstanbul


Aydos Bizimtepe iletişim 

Telefon: 0216 600 10 00

Web: http://www.halkgyo.com.tr/

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor