Şanlıurfa Haliliye'ye yeni mesire alanı!

Şanlıurfa Haliliye'ye yeni mesire alanı! Şanlıurfa Haliliye'ye yeni mesire alanı!

Haliliye Belediyesi, Tektek Milli Parkı’nda düzenlediği alanı mesire alanı olarak vatandaşların hizmetine sundu. 24 dönümlük mesire alanında mescit, wc, oyun grubu, çardak, barbekü ve piknik masaları yer alıyor.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!


Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde hizmetine sunulan Tektek Dağları Milli Parkı Haliliye Belediyesi Mesire Alanı, hafta sonları vatandaşların piknik yapacağı ve vakit geçirebileceği bir yaşam merkezi durumunda. 24 dönümlük yeşil alan üzerindeki mesire alanı içerisinde piknik masaları, çardaklar, beton barbeküler, çocukların oyunlar oynayacağı oyun grubu, wc, abdest alınacak yer, mescit ve şelale bulunuyor. Vatandaşların piknik yapabileceği ve vakit geçirebileceği Tektek Dağları Milli Parkı Haliliye Belediyesi Mesire Alanına girişler ise ücretsiz.


Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye ilçesini dolayısıyla Şanlıurfa’yı güzelleştirmek için çaba harcadıklarını belirterek, çalışmalarının aralıksız süreceği müjdesini verdi. Başkan Demirkol, “Amacımız Şanlıurfa’nın kalkınması, güzelleşmesi. Vatandaşlarımızın çağdaş bir kentte yaşamaları için belediye olarak tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. İlçemiz içerisinde yaptığımız hizmetlerimizin yanı sıra vatandaşlarımızın hafta sonlarını değerlendirebilmeleri için Tektek Milli Parkı’nda düzenleme yaptık. Bu hizmetle vatandaşlarımız boş vakitlerinde huzur içinde, doğa ile baş başa piknik yapıp aileleriyle birlikte vakit geçirebilecekler. Haliliye ve Şanlıurfa için hizmetlerimiz aralıksız sürecek.” diye konuştu.


Haliliye ve Şanlıurfa halkının hizmetine sunulan mesire alanında, Haliliye Belediyesi Park ve Bahçeler bünyesinde 9 personelin vardiyalı şekilde görev yapıyor.Adana İlk Haberpus