Satya, gayrimenkul yatırımı hedefleyenlerin çözüm ortağı olacak!

Satya, gayrimenkul yatırımı hedefleyenlerin çözüm ortağı olacak! Satya, gayrimenkul yatırımı hedefleyenlerin çözüm ortağı olacak!

Satya, İstanbul’da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara ortaklık sunuyor.  

Gayrimenkul sektörüne getirdiği yenilikçi bakış açısı ile dikkat çeken Satya, İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan projeleriyle İstanbullu olmaya davet ediyor. 

Tuzla’da yükselen Evliya Çelebi ve Pendik’te yükselen Pendik Yayalar projelerine ek olarak Kartal ve Kurtköy’de de yeni projeler hedefleyen Satya, aynı zamanda İstanbul’da gayrimenkul yatırımı yapmak isteyen yatırımcılara da ortaklık sunuyor. 

Gayrimenkul sektörünün yeni nesil inşaat şirketi olan Satya, geçtiğimiz sene Anadolu Yakası’nın sahile kıyısı bulunan ilçeleri Pendik ve Tuzla’da inşası devam eden projelerine ek olarak bu yıl Kartal ve Kurtköy’de yeni projelerle ev sahibi yapmayı sürdürüyor. 

“Kartal – Tuzla arasındaki bölgeler, İstanbul’un gayrimenkulde parlayan yıldızı olacak”

Satya’nın devam eden projelerini ve gelecek yatırımlarını masaya yatıran Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan, şöyle konuştu:

“Satya olarak Tuzla’da 7 bin 200 metrekare alan üzerine 7 blok halinde 218 daireden oluşan Evliya Çelebi projemizle 1+1, 2+1 ve 3+1 formatta daireler ve bahçe katları sunuyoruz. Bir diğer projemiz ise 12 bin metrekare alan üzerine 362 daire ve 25 ticari birimden meydana gelen Pendik Yayalar ile 1+1, 2+1 ve 3+1 formatta daireler ve bahçe katları ile 3+1 ve 5+1 dubleks dairelerde ferah bir yaşamın kapılarını açıyoruz. Özellikle üçüncü havalimanında sona yaklaşılması ve Kanal İstanbul Projesi’nde çalışmaların başlamasıyla Avrupa Yakası’nda yaşam, kuzeye taşınırken Anadolu Yakası’ndaki tek havalimanı olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’nın çevresindeki ilçelerin yıldızları daha da parlayacak. Dolayısıyla Kartal ve Pendik ilçelerinin, geleceği yatırım açısından çok cazip bir hale gelecek. Böylesi bir süreçte Kartal ve Pendik’te proje geliştirmek üzere girişimlerimizi yaptık ve bu yıl, hedeflediğimiz projeleri hayata geçireceğiz.”

“İstanbul’da yatırım hedefleyenlerin çözüm ortağı olmaya adayız”

İstanbul’da ev sahibi olmayı arzu eden vatandaşlara mevcut ve gelecek projeleriyle yardımcı olabileceklerinin altını çizen Satya Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Aydoğan, şöyle konuştu:

“Satya olarak yalnızca İstanbul’da yaşam değil, mevcut kentsel dönüşüm faaliyetleri çerçevesinde Anadolu’da marka olmuş ancak İstanbul’da henüz yatırım yapmamış yatırımcılarla ortaklık kurabilir, arazi geliştirme süreçlerine yardımcı olarak iş hacimlerini büyütmelerine katkı sağlayabiliriz. İstanbul’u bilen bir sektör oyuncusu olarak Anadolu’daki gayrimenkul geliştiricilerini, Satya ortaklığı ile İstanbul’a davet ediyoruz.”