Seramiksan Nano Teknolojili leke tutmayan granitleri üretti!

Seramiksan Nano Teknolojili leke tutmayan granitleri üretti! Seramiksan Nano Teknolojili leke tutmayan granitleri üretti!

Seramiksan Buca Yapı'nın Kurucusu Nihat Yıldırım, "Gelişen teknoloji ile birlikte üretilen seramik ve vitrifiye çeşitleriyle hayatınız güzel olacak" dedi.


Seramiksan Buca Yapı'nın Kurucusu Nihat Yıldırım, 2016 yılının nano teknolojisi ile üretilen yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması, yapı kimyasalları ve vitrifiye gibi ürünleri ile Avrupa'da da sayılı üreticileri arasında olduklarını söyledi. İleri teknoloji kullanarak üretilen ürün çeşitliliğinin ve üretim kapasitesinin sektörde fark yaratan etkenler olduğunu belirten Yıldırım, "Seramiksan, Nano Teknolojili leke tutmayan ve bakteri barındırmayan granitleri ülkemizde üretip kullanıcıya sunan Seramiksan granitlerin bakteri barındırmıyor oluşu, yaşam kalitesini yükseltmesinin yanı sıra kişilerin sağlığında da oldukça önemli yer tutuyor. Ayrıca doğal mermer efektli full lappato granitler, rotodigit teknolojisi ile üretilen dijital karolar da Seramiksan'ın yenilikleri arasında bulunmaktadır" dedi. 2009 yılında gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimi artırdıklarını söyleyen Yıldırım, şöyle devam etti: "Hayatınız Güzel Olacak konsepti ile her beğeniye farklı ürünlerle ulaşmak istiyoruz. Hedefimiz dekorasyona bambaşka bir bakış açısı getirmek. İleri teknoloji ile üretilen ürünlerimizi uzman satış kadromuz ve Buca'da bulunan showroom satış mağazası ile bölgeye hizmet veriyoruz. Seramiksan ürünlerini Türkiye'nin her bölgesine ulaştırmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Seramiksan'ın, Türkiye geneline yayılmış 215 ana bayisi ve 500'ün üzerinde tali bayisi bulunmaktadır. Bunun dışında son dönemde giderek yaygınlaşan yapı marketlerde Seramiksan ürünleri nihai tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Sınırsız renk ve seçenekle evlere değer katan Seramiksan'da farklı zevklere yönelik birçok ürün bulunuyor." Seramiksan'ın ürün yelpazesinde 18 ayrı ebat, 50 farklı renk ve 120 farklı desen ile bunları zenginleştiren 130 farklı bordür ve dekordan oluşan 1000'in üzerinde ürünü Buca Yapı'da bulunduğunu belirten Yıldırım, "Çağdaş, yenilikçi ve farklı beğenilere yanıt verebilecek koleksiyonlar hazırlıyoruz" diye konuştu.


Sabah Egeli