Serdar Ortaç'tan ev açıklaması!

Serdar Ortaç'tan ev açıklaması! Serdar Ortaç'tan ev açıklaması!

Serdar Ortaç, 30 milyon TL'lik evini çalışanlarına bırakacağını söylemişti. Ortaç, konuya ilişkin yeni bir açıklamada bulundu, "Neden olmasın. Benden sonra rahat etsinler... Ortalama 30 senedir 10-15 kişi bana bakıyor. Aile yarısı onlar" dedi...Serdar Ortaç, "İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL. Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar" şeklinde konuşmuştu. Serdar Ortaç o sözlerine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Posta'da yer alan habere göre; Serdar Ortaç, "Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara... İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL. Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar" diye konuşmuştu.

"30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimim yok" diyen Ortaç, "Daha nafakayı ödeyemedim. Her ay ödeniyor. Belli bir limite gelince bitiyor. Ömür boyu değil. 2020'nin sonunda biter herhalde. Ödeyemedim ama kız hiçbir şey demedi. Nafakaya gelene kadar elemanlar var yanımda, onların aileleri var... Onları bitirmem lazım" ifadelerini kullanmıştı.

Hafta içi Nişantaşı'nda görüntülenen Serdar Ortaç sözlerinin hatırlatılması üzerine şöyle konuştu: 

"Nafakayı ödeyemiyorum demedim. Zorlanıyorum masraf çok dedim. Ev olayı sohbet arasında geçti. Neden olmasın. Benden sonra rahat etsinler... Ortalama 30 senedir 10-15 kişi bana bakıyor. Aile yarısı onlar. Paranın bir önemi yok artık. Sağlığım olsun. Para ile yapacağım her şeyi yaptım."

Serdar Ortaç: Kira ödüyorum!

Serdar Ortaç: 30 milyon TL'lik evimi çalışanlarıma bırakacağım!