Sinem Öztürk yatırımını gayrimenkule yapıyor!

Sinem Öztürk yatırımını gayrimenkule yapıyor!Kiralık Aşk dizisindeki ‘entrikacı Yasemin’ karakteriyle ekrana gelen genç oyuncu Sinem Öztürk, kariyer planının, yıllar sonra çocuklarına izletebileceği filmlerde rol almak üzerine kurulu olduğunu söyledi. Öztürk kazandığı parayı gayrimenkule yatırıyor.


Kiralık Aşk dizisindeki ‘entrikacı Yasemin’ karakteriyle ekrana gelen genç oyuncu Sinem Öztürk, kariyer planının, yıllar sonra çocuklarına izletebileceği filmlerde rol almak üzerine kurulu olduğunu söyledi. Öztürk kazandığı parayı gayrimenkule yatırıyor.


RİSKLİ BİR İŞ YAPIYORUZ


Dizi oyuncularının çok yüksek ücretler aldığı konuşuluyor.


Oyuncusuna göre değişiyor ama tabii ki diğer sektörlere göre gayet iyi paraların kazanıldığı bir sektör. Sonuçta riskli bir iş olduğu için daha fazla kazanıyorsun. Sömürülen oyuncular da yok değil. Yeteneği olmayan bir oyuncu, kendisinden çok daha yetenekli bir oyuncudan 10 kat daha fazla para kazanabiliyor. Parlamak, şans, torpil… Her şey var içinde. Düz bir çizgi yok.


PARAMI GAYRİMENKULE YATIRIYORUM


Yatırımını neye yapıyorsun?


Gayrimenkule yatırım yapıyorum. Bunun dışında bankada bir fona yatırmayı tercih ediyorum. Çünkü boşta kaldığım zaman kendimi alışverişe veriyorum. Fonu tercih etmemin sebebi de istediğim zaman çekemeyecek olmam. Bunun sonu yok çünkü. İlk başlarda bunu yapıyordum, annem de bana ‘Paranı tut, sizin işlerin garantisi yok’ diyordu. Büyüyüp olgunlaştıkça tutmak gerektiğini öğrendim. Çünkü boş kaldığın dönemlerde istemediğin projeye ‘hayır’ deme lüksün oluyor. Böylece kariyer planlamanı kötü etkilememiş oluyorsun.


Nasıl bir kariyer planladın?


Uzun soluklu işlerde rol almak benim hedefim. İlla ki asıl kız olacağım diye bir iddiam yok.
Bugün