Sinpaş İş Modern’de 3 yıl kira garantisi!

Sinpaş İş Modern’de 3 yıl kira garantisi! Sinpaş İş Modern’de 3 yıl kira garantisi!

Sinpaş İş Modern Ambarlı projesini tercih edenlere 3 yıl boyunca en az 7 bin TL kira garantisi verilecek. 

44 senedir gayrimenkul sektörüne öncülük eden Sinpaş, iş dünyamızın ihtiyaç ve taleplerine en ideal çözümleri sunan ticari projelerde inşa ediyor. 

Yatırımcılarına yüzde 150 kazandıran İş Modern projesini, İkitelli’den sonra Ambarlı’da  hayata geçiren Sinpaş, ticari gayrimenkuller için ilk niteliği taşıyan kampanyasıyla İş Modern Ambarlı projesini tercih edenlere 3 yıl boyunca en az 7 bin TL kira garantisi vererek yatırımcısına kazandırmaya devam edecek.


Karlı bir yatırım

Sinpaş tarafından gerçekleştirilen kampanya ticari gayrimenkuller için bir ilk olma özelliğine sahip. İş akışını kolaylaştıracak ve her detayın titizlikle düşünüldüğü İş Modern Ambarlı'yı seçenlere Sinpaş, teslimlerden sonra başlamak üzere 3 yıl boyunca en az 7 bin TL kira garantisi veriyor. İş dünyasının tüm ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılamak üzere tasarlanan proje kira garantisiyle daha karlı bir yatırım haline dönüşüyor.

İş yükünü azaltan kusursuz altyapı

İş akışını kolaylaştıracak ve her detayın titizlikle düşünüldüğü İş Modern, çeşitli sektörlerden talep görürken, iş dünyasının tüm ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılıyor. Her yönüyle iş odaklı, geniş ölçekli ve 7 gün 24 saat çalışma imkanı sunan bir iş yerine sahip olmak isteyen vatandaşlar iş yerinde rahatlık arayanlar ve iş yükünü azaltmak isteyenler, hayal ettikleri kusursuz işyerine İş Modern Ambarlı ile kavuşuyor.

Depo-atölye-lojistik kullanımlı alanlar ile imalathane hizmeti verecek ünitelerden meydana gelen İş Modern Ambarlı projesi, orta ve büyük ölçekli sanayi kuruluşları, lojistik firmaları, toptancılar ve otomotiv gibi alanlarda faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler de sunuyor.

İhtiyaca göre şekillenebilen esnek üniteler

İş Modern esnek mimari yapısıyla, tüm ihtiyaçlara en uygun çözümü de sunuyor. Yaklaşık 250 metrekareden 12 bin metrekareye kadar birleştirilebilir modüler alanların bulunduğu proje 10 metreye varan tavan yüksekliği ve 8,75 metre aks aralığıyla çalışma alanlarının en verimli ve kolay bir şekilde kullanımı için alternatifler sunuyor. Metrekarede 1 ton taşıma kapasitesine sahip proje, yüksek enerji tahsisi, bağımsız ünitelerde kişiye özel lojistik alanları, koridorların hava ve ışık almasını sağlayan ferah avlulara sahip olmasıyla da oldukça fark yaratıyor.

Düzenli trafik akışı, kolay sevkiyat ve yüksek enerji

İki adet TIR rampası ile düzenli trafik akışı sağlanan İş Modern Ambarlı'da TIR’lar her kata çıkabiliyor ve işyerlerinin önüne yanaşabiliyor. Koridorlarda sevkiyat için ayrılan otopark ve manevra alanları ise firmaların iş akışlarını kolaylaştırıyor. 

İş Modern Ambarlı projesinin mimari yapısı tasarlanırken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Metrekare başına sunduğu 100 watt elektrik işlerin kesintisiz bir biçimde tamamlanmasını sağlıyor.

Avantajlı lokasyon

Sinpaş İş Modern Ambarlı projesi tüm artılarının yanında merkezi bir konuma ve ulaşım rahatlığına da sahip. Proje İstanbul’un Avrupa yakasındaki konteyner limanı olan Ambarlı’ya sadece 5 dakika mesafede bulunuyor. TEM bağlantısına 2-3 dakika mesafede olması, E-5’e çıkamayan lojistik araçlar için büyük kolaylık da sağlıyor. Ayrıca E-5, metrobüs ve yeni yapılacak Bakırköy-Beylikdüzü metro hattına yürüme mesafesinde yer alan proje, Atatürk Havalimanı ve 3. Havalimanı’na yakınlığıyla da her türlü ulaşım için çok avantajlı bir lokasyona sahip.

Sanayinin hızla geliştiği bölgede yatırım değeriyle öne çıkan İş Modern Ambarlı projesi, İstanbul'un iş yaşamına yepyeni bir soluk getirecek. Bu fırsattan yararlanmak isteyenlere Sinpaş şirket bünyesinde bankasız, kefilsiz 72 aya kadar vade imkanı sunuyor. 31 Aralık 2018'e kadar geçerli kampanya sınırlı sayıda ünite için geçerli olacak.

 www.ismodernambarli.com