Sinpaş Karşıyaka Rezidans teslim tarihi!

 Sinpaş Karşıyaka Rezidans teslim tarihi!


Firma: Eviya Gayrimenkul

Proje: Karşıyaka Rezidans


Sinpaş Karşıyaka Rezidans teslim tarihi olarak Ekim 2016 belirtildi. Toplam 176 adet daireden oluşan proje TEM Otoyolu'na ve Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta yer alıyor.


Sinpaş  Karşıyaka Rezidans  projesinde kuru temizleme, kapalı yüzme havuzu, güvenlik, bisiklet parkı, fitness salonu, güneşlenme terasları, çamaşırhane, sauna,göl ve koru terasları, spa, Türk hamamı, kat hizmetleri bulunuyor. 


Sinpaş Karşıyaka Rezidans projesi İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece Atakent Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Dairelerde teras ve göl manzarası hakim olan proje TEM Otoyolu'na ve Atatürk Havalimanı'na 10 kilometre uzaklıkta yükseliyor. 


Sinpaş Karşıyaka Rezidans projesinde stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon dubleks şeklinde dizayn edildi. Toplam 3 bin 840 metrekare alan üzerinde yer alan projede toplam 176 adet konut ve 9 ticari birim bulunuyor.


Sinpaş Karşıyaka Rezidans projesinde dairelerin alanları 41 metrekare ile 156 metrekare arasında değişiyor. Projede ödeme planı kapsamında ayda bin 800 TL'den başlayan taksitlerle satışa sunuluyor. 


Sinpaş Karşıyaka Rezidans teslim tarihine göre dairelerde Ekim 2016'da yaşam başlayacak. Güncel fiyat listesine göre 1+0 daireler 219 bin TL, 1+1 daireler 315 bin TL, 2+1 daireler ise 552 bin TL'den başladığı proje  Eviya Gayrimenkul  imzasıyla yükseliyor.


Sinpaş Karşıyaka Rezidans iletişim

Telefon: 0212 310 13 50

Web: http://www.eviya.com.tr/karsiyaka-rezidans.aspx

Tülay ÇENESİZ/Emlakkulisi.com


projeye sor