30 / 06 / 2022

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Projelerine son hız devam eden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'de yer alan dairelerin detayları açıklandı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatları ne oldu? İşte projenin detayları ve fiyat bilgisi...Projelerine son hız devam eden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'de yer alan dairelerin detayları açıklandı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatları ne oldu? İşte projenin detayları ve fiyat bilgisi...

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Marmaris Muğla'da inşa edilen Sinpaş Kızılbük Devremülk projesi; Bodrum,Marmaris,Fethiye ve Datça Feribotları ve karayolları ile Dalaman ve Bodrum Milas Havalimanları'na yakın mesafede yer alacak.

Sinpaş GYO'nun liderliğinde yükselecek olan 5 yıldızlı resort otel devremülk, termal kür merkezi ve çarşıdan oluşan karma kullanımlı imkanları sunacak.

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Projelerine son hız devam eden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'de yer alan dairelerin detayları açıklandı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatları ne oldu? İşte projenin detayları ve fiyat bilgisi... Projenin fiyat bilgisini vermeden önce projede bulunan dairelerin detaylarını verelim...

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

546 daireden oluşan proje;  bahçe, teras, dubleks tarzında konut şeçenekleriyle hayata geçecek.

2024 Nisan'da bitirilmesi planlanan Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde 4 konut tipi seçeneği bulunuyor.

Sinpaş Kızılbük Devremülk Proje'sinde bulunan; 182 1+0 konutlar 59 metrekare ile 98 metrekare, 1+1 konutlar 120 metrekare ile 126 metrekare, 2+1 konutlar 142 metrekare, 3+1 konutlar 216 metrekare ile 270 metrekare,   olaracak tarzda tasarlandı. 

10 kişilik ve 4 kişilik  ailelere için uygun olan, proje tekne konseptinden esinlenerek hayata gececek. Söz konusu pojede bulunan konutların her birinin balkonunda termal kür alabilme imkanı sağlanıyor.

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

Projelerine son hız devam eden Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın (GYO) "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort"'de yer alan dairelerin detayları açıklandı. Peki Sinpaş Kızılbük Wellness Resort'ün fiyatları ne oldu? İşte projenin detayları ve fiyat bilgisi... Fiyat detaylarını veremeden önce projedeki sosyal donaltılar hakkında bilgi verelim... 

4 mevsim hizmet vermeyi hedefleyen "Sinpaş Kızılbük Wellness Resort" projesinde; sauna, sıcak taş yatakları, klasik türk hamamı, buhar odaları, tuz odaları, termal havuzları, macera duşları, çamur buz çeşmeleri ve çeşitli masaj odaları yer alıyor. 

Sinpaş Kızılbük fiyatları!

İşte Sinpaş Kızılbük fiyatları listesi...

Sinpaş Kızılbük fiyatları  bilgisi henüz belli olmadı. Sinpaş Kızılbük fiyatları bilgisi açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Wep: http://www.sinpaskizilbuk.com

Telefon: 444 19 74

Sinpaş Kızılbük Devremülk nerede?

Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde ön talep toplanıyor!

Sinpaş Kızılbük Devremülk projesinde inşaat başladı!

Nurgül TUTAR/Emlakkulisi.com