Sinpaş Time Ümraniye ev fiyatları ne kadar?

 Sinpaş Time Ümraniye ev fiyatları ne kadar? Sinpaş Time Ümraniye ev fiyatları ne kadar?

Firma: Sinpaş GYO

Proje: Sinpaş Time Ataşehir

1+0'dan 3+1'e kadar daire seçeneklerinin sunulduğu Sinpaş Time'dan, Uluslararası Finans Merkezi ile beraber yapılacak olan yeni yol bağlantılarıyla E5 ve TEM bağlantılarına ulaşım kolayca sağlanacak..342 konuttan meydana gelen Sinpaş Time projesi Ümraniye'de İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin yanında hayata geçiriliyor. Proje Sinpaş imzası taşıyor.

34 bin 517 metrekare arsa alanına sahip olan  Sinpaş Time Finans Şehir projesinde konutların yanısıra alışveriş caddesinde, seçkin markalar ile süpermarket, kafe ve restoranların yer aldığı 33 ticari ünite de bulunacak. 

1+0'dan 3+1'e kadar daire seçeneklerinin sunulduğu alışveriş caddesinde, seçkin markalar ile süpermarket, kafe ve restoranların yer aldığı 33 ticari ünite de bulunacak. 

Özgün mimari tasarımı, konumu,  benzersiz sosyal donatıları, ticari üniteleri günümüz şehir hayatındaki tüm beklentileri karşılayacak olan  projeden açılacak olan Göztepe Ataşehir Metro hattı ve hemen yanı başında yer alacak Metro durağı ile İstanbul’un her noktasına dakikalar içinde ulaşılabilecek. 

Sinpaş Time Ümraniye ev fiyatları ne kadar?

Başlangıç Fiyatları

1+0 440 bin TL

1+1 532 bin TL

2+1 835 bin TL

3+1 1milyon 107 bin TL

Villa 3 milyon 322 bin TL

Ofis 1 milyon 60 bin TL

Ticari Alan 563 bin TL

 
Adres :Çakmak Mah. Şenol Güneş Bulvarı, Serüven Sk. No:1 Ümraniye/İstanbul

Web sitesi:   http://sinpas.com/
Telefon: 444 1974
Özge ÖZDEMİR ÇOLAK/Emlakkulisi.com

 


projeye sor