28 / 11 / 2022

Skoda Fabia fiyatlarında son dakika! Skoda Fabia kaç lira oldu? İşte Skoda Fabia’nın 14 Eylül 2022 fiyat listesi…

Skoda Fabia fiyatlarında son dakika! Skoda Fabia kaç lira oldu? İşte Skoda Fabia’nın 14 Eylül 2022 fiyat listesi…

Volkswagen’ın yan kuruluşu Skoda’nın en çok tutulan modellerinden bir ilan Fabia’nın fiyat listesi yayımlandı. İşte, Skoda Fabia’in 14 Eylül 2022 fiyat listesi…Skoda Fabia fiyatlarında son dakika! Skoda Fabia kaç lira oldu? İşte Skoda Fabia’nın 14 Eylül 2022 fiyat listesi…

Dinamik formunu oluşturan keskin çizgileriyle Skoda Fabia, sınıfının en aerodinamik gövdesiyle dikkat çekiyor.

Titizlikle yeniden tasarlanmış Skoda Fabia’da Bi-LED ön farlar standart olarak sunulurken, isteğe bağlı olarak FULL LED ön far grubu da tercih edilebiliyor.

Krom çerçeveli ön ızgara, ince formlu LED far grubu, güçlü görünümü destekleyen alt tamponuyla beğeni toplayan Skoda Fabia, akıcı tasarım formunun devam ettiği arka bölümü ve bagaj kapağına uzanan far grubunun oluşturduğu dizaynıyla rakiplerinin bir adım önüne geçiyor.

10,25 inç dijital gösterge paneliyle yeni Fabia, ihtiyacınız olan tüm bilgileri size anında sunarken ve otomobilin her detayına olan hakimiyetinizi en üst seviyeye taşıyor.

Ayrıca birçok renk seçeceğiyle kişiselleştirebileceğiniz Fabia, gövde renklerinin, siyah veya gri renkle kombine edilebilmesini sağlıyor.

Peki Skoda Fabia’nın teknik özellikleri neler? İşte, Skoda Fabia’nın teknik özellikleri ve fiyat listesi…
Geri Dön