25 / 05 / 2022

Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?

Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?

Firma: E7 GRUP

Proje: Sky Tower Hotel

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de 24 ay taksit imkanı ile tatil fırsatları sunuluyor. Proje Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükseliyor. Peki Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?"Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projeden bahsedelim. 2 yıldır faaliyette olan projede sarı, beyaz, kırmızı ve mavi olarak adlandırılan dönemlerde tatil yapabilmek mümkün. 


Sky Tower Hotel Akçakoca'da sarı dönem sömestr ve yaz tatili sezonunun başlangıç öncesi ve bitiş sonrası tarihleri, kırmızı dönem yaz sezonunu, beyaz dönem tatil sezonları ve bahar aylarının dışında kalan tarihleri, mavi dönem ilkbahar ve sonbahar aylarını ifade ediyor. 


Düzce Akçakoca'da inşa edilen  Sky Tower Hotel  Devr-i Tatil kampanyası kapsamında 6 yıl boyunca, her yıl istenilen dönemde 8 gün 7 gecelik tatil yapılıyor. Proje  E7 GRUP  imzası taşıyor. 


Akçakoca Sky Tower Hotel'de kapalı havuz ve plaj, tenis kortu, bilardo, kongre alanları, mini basketbol sahası, mini futbol ve masa tenisi, Thalasso therapy & spa alanı gibi sosyal donatı alanları bulunuyor. 


Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?

Kırmızı dönem fiyatları 16 bin 400 TL, 

Mavi dönem fiyatları 10 bin 900 TL, 

Sarı dönem fiyatları 12 bin 400 TL, 

Beyaz dönem fiyatları 8 bin 900 TL olarak belirlendi. 


Sky Tower Hotel iletişim

Telefon numarası : 444 7 759

Web Adresi: http://skytowerhotel.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor