27 / 05 / 2022

Sky Tower Hotel iletişim

Sky Tower Hotel iletişim

Düzce Sky Tower Hotel ulaşım bilgileri kapsamında proje Akçakoca Yalı Mahallesi'nde hayata geçiriliyor. Projede 6 yıl her şey dahil konseptte tatil fırsatı sunuluyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyatlar!

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyatlar dönemlere göre değişiklik gösteriyor. Yüzde 25 peşinatta, kalan kısım için 24 ay vade imkanı sunan proje Düzce Akçakoca'da hayata geçiriliyor.

Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar!

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de devri tatil fırsatı ile 6 yıl boyunca, 1 hafta için her şey dahil tatil imkanı sunuluyor. İşte Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar...

Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de 24 ay taksit imkanı ile tatil fırsatları sunuluyor. Proje Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükseliyor. Peki Sky Tower Hotel fiyatları ne kadar?

Sky Tower Hotel Düzce iletişim!

Sky Tower Hotel Düzce iletişim için 444 7 759 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Devri tatil konsepti ile 6 yıl boyunca her şey dahil tatil imkanı sunan proje 2 yıldır faaliyet gösteriyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası!

Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. E7 Grup imzası ile hayata geçirilen projede 8 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla devri tatil fırsatı sağlanıyor.

Sky Tower Hotel Devri Tatil fiyatları!

Sky Tower Hotel Devri Tatil fiyatları tatil yapılacak dönemlere göre farklılık gösteriyor. 24 ay vade fırsatı sağlayan projede çeşitli sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyat listesi!

Akçakoca Sky Tower Hotel fiyat listesi Devri tatil için seçilen dönemlere değişiyor. Toplamda 184 adet oda kapasitesine sahip projenin ödeme planı kapsamında 24 ay taksit fırsatı sunuluyor.

SKY Tower Hotel'de Devri Tatil fırsatı! 6 yıl her şey dahil tatil!

Her şey dahil 6 yıl istenilen dönem ve haftada tatil fırsatı sunan SKY Tower Hotel'de her dönem beyaz, kırmızı, mavi ve sarı olmak üzere 4 farklı renkle belirtiliyor.

SKY Tower Hotel'de Devri Tatil fırsatıyla 6 yıl her şey dahil tatil!

Düzce Akçakoca'da yer alan SKY Tower Hotel projesi kapsamında Devri Tatil fırsatı sunuluyor. 6 yıl her şey dahil tatil fırsatını renklerden belirlenen dönemlerde kullanabiliyorsunuz.

Sky Tower Hotel telefon numarası!

Toplam 184 adet odadan oluşan Sky Tower Hotel telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. Projede yüzde 20 peşin ödeme yapıldığında, taksitler 1.500 TL'den başlıyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca fiyat!

Devr-i tatil kampanyası ile 6 yıl boyunca her yıl 1 haftalığına tatil yapılabilen Sky Tower Hotel Akçakoca fiyat listesi sezonlara göre farklılık gösteriyor. Proje 5 yıldız konsepti ile yükseliyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca'da her şey dahil tatil fırsatı!

Sky Tower Hotel projesi Akçakoca'da hayata geçiriliyor. Proje kapsamında devr-i tatil fırsatıyla 6 yıl boyunca istenilen dönemde 7 gece 8 gün her şey dahil konseptte, 5 yıldız konforunda tatil yapılabiliyor.

Sky Tower Hotel Akçakoca tatil kampanyası!

Çeşitli sosyal donatı alanlarına sahip olan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil imkanı sağlanıyor. Proje Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükseliyor. İşte Sky Tower Hotel Akçakoca tatil kampanyası...

Akçakoca Sky Tower Hotel Devr-i Tatil kampanyası!

Yaklaşık 2 yıldır faaliyette olan Sky Tower Hotel'de devr-i tatil imkanı bir sonraki yıla ertelenebiliyor veya bir başkasına devredilebiliyor. İşte Akçakoca Sky Tower Hotel Devr-i Tatil kampanyası...

Bursa Sky Tower herkese açık, kişiye özel!

Halen inşası süren Sky Tower, Bursa'nın hem en yüksek hem de baret kazık temel sistemiyle yapılan ilk binası olacak. İş ve sosyal yaşamı buluşturan bir merkez olarak tasarlanan 129 metre yüksekliğindeki iş kulesi, tümüyle doğa dostu.

Regnum Sky Tower, Çukurambar'a nefes aldıracak!

Regnum Sky Tower çok büyük otoparkı, yaşam sokağındaki ferah gurme ve alışveriş mekanları ile 2018’de Çukurambar’ın yoğunluğunu kısmen kendine çekerek bu bölgeye nefes aldıracak...

Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi..

Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından olan Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar.

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da yeni yıla özel kampanyalar hazırlandı..

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi iki kere kazanıyor!

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki ofislerde çalışanlar, boş zamanlarını yüzme havuzundan, pilatese; golften, boks ringine kadar iş merkezlerindeki çok sayıda sosyal donatı alanlarında geçiriyorlar.

Regnum Sky Tower’da iş hayatına golf molası!

Ankara’nın yeni sembolü olan Regnum Sky Tower’da mesai saatleri içerisinde yaşanan anlık streslere yardımcı olabilecek mini golf sahası yer alıyor.

Regnum Sky Tower'da ofislerde 60 ay 0 faiz fırsatı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla dikkat çeken Regnum Sky Tower, Ankara’da ofis sahibi olma şansını artıran yeni bir fırsat sunuyor.

Regnum Sky Tower, Çukurambar’ın değerini artırıyor!

Çukurambar’daki canlılık Regnum Sky Tower’ın cadde mağazaları ile daha da artıyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hem konut hem de iş merkezlerinin bulunduğu Çukurambar’ın eğlence için de tercih edilen mekanlara ev sahipliği yaptığını söyledi.

Regnum Sky Tower’da kampanya süresi uzatıldı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla, Başkent iş dünyasında yepyeni bir konsepte imza atan Regnum Sky Tower’daki “Yüzde 18 KDV bizden” kampanyası gelen yoğun istek üzerine uzatıldı.

Regnum Sky Tower Çukurambarı hareketlendirecek!

KONUT, restoran ve işyerlerini bir araya getiren yapısıyla Başkent'in yeni merkezi olarak kabul edilen Çukurambar'daki canlılığın Regnum Sky Tower'ın cadde mağazaları ile daha da artması bekleniyor.

Regnum Sky Tower'da KDV'siz yıl sonu fırsatı!

Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, 2017’yi “KDV’siz”karşılıyor.

Regnum Sky Tower'da hemen teslim avantajı!

Proje aşamasında psikologlardan destek alınarak kurgulanan Regnum Sky Tower İş Merkezi de firmaların ihtiyaçlarına sunduğu farklı çözümler, sosyal donatı alanları ve görülmemiş ödeme planlarıyla firmaların marka değerini artıran o projelerden…

Sky Tower Hotel iletişim Haberi

Sky Tower Hotel iletişim

E7 Grup tarafından inşa edilen Sky Tower Hotel 184 odalı olarak tasarlandı. Projede yüzde 25 peşin ödeme yapıldığında, kalan bedel 24 ay vadelendiriliyor. 


Düzce Sky Tower Hotel ulaşım bilgilerine göre projenin Akçakoca Yalı Mahallesi, İnönü Caddesi'nde bulunduğunu söyleyebiliriz. Fiyatları dönemlere göre değişiklik gösteren proje 2 yıldır faaliyette. 


Sky Tower Hotel Akçakoca'da beyaz dönem tatil sezonları ve bahar aylarının dışında kalan tarihleri, mavi dönem ilkbahar ve sonbahar aylarını, kırmızı dönem yaz sezonunu, sarı dönem sömestr ve yaz tatili sezonunun başlangıç öncesi ve bitiş sonrası tarihleri temsil ediyor. 


Sky Tower Hotel'in sosyal donatı alanları içerisinde; kapalı havuz, tenis kortu, mini basketbol sahası, kongre alanları, mini futbol ve masa tenisi, plaj, bilardo, Thalasso therapy & spa alanı bulunuyor. 


Her şey dahil olarak 6 yıl boyunca, her...