Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası!

Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası! Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası!

Firma: E7 GRUP

Proje: Sky Tower Hotel

Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. E7 Grup imzası ile hayata geçirilen projede 8 bin 900 TL'den başlayan fiyatlarla devri tatil fırsatı sağlanıyor.2 yıldır faaliyet gösteren Sky Tower Hotel'de seçilen dönemler içerisinde 8 gün 7 gece olmak üzere 6 yıl boyunca her şey dahil imkanlarda tatil yapabilmek mümkün. 


Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası 444 7 759 olarak belirlendi. Projede yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan bedel için 24 ay vade seçeneği sunuluyor. 


Sky Tower Hotel'in sosyal aktivite alanları; bilardo, kongre alanları, mini basketbol sahası, Thalasso therapy & spa alanı, kapalı havuz ve plaj, tenis kortu, mini futbol ve masa tenisinden oluşuyor. 


Düzce'nin Akçakoca ilçesinde inşa edilen Sky Tower Hotel'de kırmızı dönem fiyatları 16 bin 400 TL, mavi dönem fiyatları 10 bin 900 TL, sarı dönem fiyatları 12 bin 400 TL, beyaz dönem fiyatları 8 bin 900 TL. 


Sky Tower Hotel'de mavi dönem ilkbahar ve sonbahar aylarını, kırmızı dönem yaz sezonunu, sarı dönem sömestr ve yaz tatili sezonunun başlangıç öncesi ve bitiş sonrası tarihleri, beyaz dönem tatil sezonları ve bahar aylarının dışında kalan tarihleri temsil ediyor. 


Akçakoca Sky Tower Hotel telefon numarası : 444 7 759

Web Adresi: http://skytowerhotel.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor