Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri!

Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri!

Firma: E7 GRUP

Proje: Sky Tower Hotel

Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. 2 yıldır faaliyet gösteren projede 2 kişilik aile için devri tatil fiyatları 8 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor.Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri bilgisinden önce kısaca projeden bahsedelim. Düzce'nin Akçakoca ilçesinde yükselen proje  E7 GRUP  imzası taşıyor. 


Akçakoca Sky Tower Hotel'de mini futbol ve masa tenisi, Thalasso therapy & spa alanı, kapalı havuz, plaj, tenis kortu, bilardo, kongre alanları, mini basketbol sahası gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor. 


Sky Tower Hotel Düzce'de beyaz dönem tatil sezonları ve bahar aylarının dışında kalan tarihleri, mavi dönem ilkbahar ve sonbahar aylarını, sarı dönem sömestr ve yaz tatili sezonunun başlangıç öncesi ve bitiş sonrası tarihleri, kırmızı dönem yaz sezonunu belirtiyor. 


6 yıl boyunca her yıl 1 hafta olacak şekilde devri tatil fırsatı sunan Sky Tower Hotel'de 2 kişilik aile fiyatları dönemlere göre şu şekilde belirlendi; mavi dönem fiyatları 10 bin 900 TL, sarı dönem fiyatları 12 bin 400 TL, kırmızı dönem fiyatları 16 bin 400 TL, beyaz dönem fiyatları 8 bin 900 TL.


Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri kapsamında yüzde 25 peşin ödeme yapılıyor ve kalan yüzde 75'lik tutar için 24 aya varan vade imkanı sağlanıyor. 


Sky Tower Hotel iletişim

Telefon numarası : 444 7 759

Web Adresi: http://skytowerhotel.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor