Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri

Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri

Sky Tower Hotel'de yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 24 ay vade imkanı sunuluyor. E7 Grup imzası ile yükselen proje 2 yıldır faaliyet gösteriyor. Peki Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?

Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar!

E7 Grup imzası ile hayata geçirilen Sky Tower Hotel'de devri tatil fırsatı ile 6 yıl boyunca, 1 hafta için her şey dahil tatil imkanı sunuluyor. İşte Düzce Sky Tower Hotel güncel fiyatlar...

Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri!

Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri kapsamında banka kredisi kullanılabiliyor. 2 yıldır faaliyet gösteren projede 2 kişilik aile için devri tatil fiyatları 8 bin 900 TL'den başlangıç gösteriyor.

Sky Tower Devri Tatil ile 7 gece 8 gün tatil!

Sky Tower Hotel Devri Tatil projesi ile tatil severlere istenilen dönemlerde tatil imkanı sağlıyor. Düzce Akçakoca'da hayata geçirilen projede 6 yıl boyunca 7 gece 8 gün tatil fırsatı sunuluyor.

Sky Tower Hotel ödemeleri!

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde hayata geçirilen Sky Tower Hotel devr-i tatil fırsatı devam ediyor. Projede her şey dahil konsept ile 5 yıldız konforunda tatil yapılabiliyor. İşte Sky Tower Hotel ödemeleri...

Sky Tower Hotel Devr-i Tatil ödeme planı!

Mahremiyete ve helal şartlara uygun bir hizmet politikası yer alan Sky Tower Hotel'de fırsatlar devam ediyor. İşte Sky Tower Hotel Devr-i Tatil ödeme planı...

Bursa Sky Tower herkese açık, kişiye özel!

Halen inşası süren Sky Tower, Bursa'nın hem en yüksek hem de baret kazık temel sistemiyle yapılan ilk binası olacak. İş ve sosyal yaşamı buluşturan bir merkez olarak tasarlanan 129 metre yüksekliğindeki iş kulesi, tümüyle doğa dostu.

Regnum Sky Tower, Çukurambar'a nefes aldıracak!

Regnum Sky Tower çok büyük otoparkı, yaşam sokağındaki ferah gurme ve alışveriş mekanları ile 2018’de Çukurambar’ın yoğunluğunu kısmen kendine çekerek bu bölgeye nefes aldıracak...

Regnum Sky Tower kampanyası için son gün 24 Ocak!

Hem lokasyonu hem de sosyal donatılarıyla dikkati çeken yenin esil iş ve yaşam merkezi Regnum Sky Tower’da “yüzde 18 KDV Bizden” ve “Opet bayilerine yüzde 5 indirim” kampanyaları için son haftaya girildi..

Regnum Sky Tower’da 30 ay sıfır faiz!

Ofisini son bir yılda Ankara’nın yeni sembol binalarından olan Regnum Sky Tower’e taşıyanlar, fayda maliyet hesabı yaptıklarında yılı yüksek kazançla tamamladılar.

Regnum Sky Tower'da yeni yılda KDV yok!

OP Grup ortaklığı ile Canpa AŞ’nin arsasında gelir paylaşım modeliyle Konya yolunda hayata geçirilen Regnum Sky Tower'da yeni yıla özel kampanyalar hazırlandı..

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi iki kere kazanıyor!

Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi’ndeki ofislerde çalışanlar, boş zamanlarını yüzme havuzundan, pilatese; golften, boks ringine kadar iş merkezlerindeki çok sayıda sosyal donatı alanlarında geçiriyorlar.

Regnum Sky Tower’da iş hayatına golf molası!

Ankara’nın yeni sembolü olan Regnum Sky Tower’da mesai saatleri içerisinde yaşanan anlık streslere yardımcı olabilecek mini golf sahası yer alıyor.

Regnum Sky Tower'da ofislerde 60 ay 0 faiz fırsatı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla dikkat çeken Regnum Sky Tower, Ankara’da ofis sahibi olma şansını artıran yeni bir fırsat sunuyor.

Regnum Sky Tower, Çukurambar’ın değerini artırıyor!

Çukurambar’daki canlılık Regnum Sky Tower’ın cadde mağazaları ile daha da artıyor. OP Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Pala, hem konut hem de iş merkezlerinin bulunduğu Çukurambar’ın eğlence için de tercih edilen mekanlara ev sahipliği yaptığını söyledi.

Regnum Sky Tower’da kampanya süresi uzatıldı!

İş ve sosyal yaşamı bir araya getiren farklı kurgusuyla, Başkent iş dünyasında yepyeni bir konsepte imza atan Regnum Sky Tower’daki “Yüzde 18 KDV bizden” kampanyası gelen yoğun istek üzerine uzatıldı.

Regnum Sky Tower Çukurambarı hareketlendirecek!

KONUT, restoran ve işyerlerini bir araya getiren yapısıyla Başkent'in yeni merkezi olarak kabul edilen Çukurambar'daki canlılığın Regnum Sky Tower'ın cadde mağazaları ile daha da artması bekleniyor.

Regnum Sky Tower'da KDV'siz yıl sonu fırsatı!

Başkent Ankara’nın yeni sembolü Regnum Sky Tower İş ve Yaşam Merkezi, 2017’yi “KDV’siz”karşılıyor.

Regnum Sky Tower'da hemen teslim avantajı!

Proje aşamasında psikologlardan destek alınarak kurgulanan Regnum Sky Tower İş Merkezi de firmaların ihtiyaçlarına sunduğu farklı çözümler, sosyal donatı alanları ve görülmemiş ödeme planlarıyla firmaların marka değerini artıran o projelerden…

Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri Haberi

Sky Tower Hotel ödeme seçenekleri

"Sky Tower Hotel Akçakoca nerede?" sorusuna Düzce'nin Akçakoca ilçesi yanıtını verebiliriz. 184 adet oda kapasitesine sahip proje E7 Grup imzası taşıyor. 


Yüzde 25 peşin ödemelerde, kalan tutar için 24 ay taksit fırsatı sağlayan Sky Tower Hotel'de toplam 6 yıl olmak üzere, her yıl 8 gün 7 gece için her şey dahil devri tatil yapılabiliyor.


Düzce Sky Tower Hotel'in sosyal donatı alanları arasında; kapalı havuz, tenis kortu, mini basketbol sahası, kongre alanları, mini futbol ve masa tenisi, plaj, bilardo, Thalasso therapy & spa alanı bulunuyor. 


Sky Tower Hotel'de 2 kişilik devri tatil fiyatları; 

Mavi dönem için 10 bin 900 TL, 

Sarı dönem için 12 bin 400 TL, 

Kırmızı dönem için 16 bin 400 TL,  

Beyaz dönem için 8 bin 900 TL olarak belirlendi. 


Akçakoca Sky Tower Hotel'de...