Soyak Kuzey Bahçeşehir Hadımköy Projesi!

Soyak Kuzey Bahçeşehir Hadımköy Projesi!

Firma: Soyak Yapı

Proje: Soyak Kuzey Bahçeşehir Projesi

Soyak Kuzey Bahçeşehir Hadımköy Projesi 'nde dairelerin alanları minimum 50 metrekare olarak tasarlandı. Proje 3. Köprü ve 3. Havalimanı'na yakın bir bölgede inşa ediliyor.Soyak Kuzey Bahçeşehir Hadımköy Projesi 5 bin adet daireden oluşuyor. İlk etabında 500 adet konutun satışa sunulduğu projede teslimlerin 2017 yılında gerçekleşmesi planlanıyor. 


Hadımköy tarafında hayata geçirilen Soyak Kuzey Bahçeşehir Konutları 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje  Soyak Yapı  imzası ile yükseliyor. 


Soyak Kuzey Bahçeşehir Evleri'nin toplam arsa alanı 130 bin metrekareden meydana geliyor. Projede dairelerin büyüklükleri 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiyor. 


Soyak Kuzey Bahçeşehir Hadımköy Projesi 'nde 1+1 daireler 150 bin TL, 2+1 daireler 240 bin TL, 3+1 daireler ise 290 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılıyor. 


15 katlı 40 blok halinde inşa edilen Soyak Kuzey Bahçeşehir'de dinlenme alanları, kapalı otopark, spor alanları, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları gibi ortak yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Soyak Kuzey Bahçeşehir satış ofisi 

Telefon: 444 0 795

Web: www.soyak.com.tr

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor