Soyak Park Aparts ne zaman teslim!

Soyak Park Aparts ne zaman teslim!	Soyak Park Aparts ne zaman teslim!

Firma: Soyak Yapı

Proje: Soyak Park Aparts

Soyak Park Aparts ne zaman teslim soruna hemen cevabı veriliyor. Soyak Park Aparts projesinde daire fiyatları 121 bin TL' den başlangıç gösteriyor. Proje Halkalı' da yükseliyor...
Soyak Yapı projesi olan Soyak Park Aparts Evleri İstanbul Avrupa Yakası Küçükçekmece'de hayata geçirildi. Soyak Park Aparts ne zaman teslim soruna hemen teslim cevabı veriliyor.


2 etap halinde yükselen Soyak Park Aparts projesi Küçükçekmece'nin Halkalı bölgesinde yükseliyor. Birinci etabında 647, ikinci etabında ise 474 dairenin yer aldığı Soyak Park Aparts Halkalı projesinin satış süreci devam ediyor. 


23 bin 142 metrekare alan üzerinde yükselen Soyak Park Aparts Evleri'nde stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1, 2+1 dubleks ve 3+1 dubleks daire seçenekleri bulunuyor. Soyak Park Aparts Halkalı projesinde yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, fitness center, sauna, buhar banyosu, kapalı otopark yer alıyor.


Soyak Park Aparts fiyat listesi!


Stüdyo daireler 121 bin TL'den, 

1+1 daireler 185 bin TL'den, 

2+1 daireler 235 bin 500 TL'den, 

3+1 daireler 358 bin 500 TL'den, 

2+1 dubleks daireler ise 279 bin 500 TL'den  başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.


Soyak Park Aparts projesindeki daireler şimdi al 1 yıl sonra öde sloganı ile satışa sunuldu. Soyak Park Aparts Halkalı projesindeki daireler için 1 yıl taksit erteleme imkanı sunuluyor. Projede aynı zamanda 0,74 faiz oranı ile 120 aya kadar vade yapılıyor. Projenin KDV oranı ise yüzde 1 olarak belirlendi.


Soyak Park Aparts ne zaman teslim?

Soyak Park Aparts ne zaman teslim?: Projede konutların anahtar teslimleri hemen yapılıyor.


Soyak Park Aparts Halkalı ulaşım!

Soyak Park Aparts Halkalı adres : Altınşehir İstanbul Caddesi Küçükçekmece / İSTANBUL Soyak Park Aparts Halkalı iletişim!

Telefon: 444 0 795

Web adresi: www.soyak.com.tr


Nagihan AKDAŞ/Emlakkulisi.com


projeye sor