​Starbucks’ın Akasya AVM’deki mağazası yeni yerine taşındı!

​Starbucks’ın Akasya AVM’deki mağazası yeni yerine taşındı!

Starbucks’ın İstanbul Akasya Alışveriş Merkezi'ndeki ikinci mağazası daha geniş ve konforlu olan yepyeni yerinde kahve tutkunlarıyla buluşuyor.


Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden hazırladığı içecekleriyle misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan Starbucks, İstanbul Akasya Alışveriş Merkezi'nde yer alan iki mağazasından birini misafirleri için çok daha ferah bir ortama taşıdı.

Kahve kültürünün dünyadaki en önemli temsilcileri arasında yer alan Starbucks’ın yepyeni yerindeki mağazasında seçili mağazalarda yer alan Cold Brew Tap’da bulunuyor. Hem AVM'nin içinden hem de dışından ulaşımı kolay olan yeni mağaza ile misafirlerine konfor ve eşsiz bir deneyim sunacak.

Starbucks mağazası, lezzetli kahveleriyle dost sohbetlerinin, küçük iş toplantılarının ve huzurlu bir ortam arayanların vazgeçilmez adresi haline geliyor. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla ideal bir ortam sağlayan Starbucks, yeni açtığı ya da yenilediği mağazalarında geri dönüşümlü malzeme ve sistemler kullanmaya önem veriyor, bu yönüyle de sürdürülebilir geleceğe de hizmet ediyor.