24 / 05 / 2022

Sultangazi Suryapı Vitrin satılık daire

Sultangazi Suryapı Vitrin satılık daire

Firma: Sur Yapı

Proje: Sur Yapı Vitrin

Sultangazi Suryapı Vitrin satılık daire tipleri; 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 239 adet daireden meydana gelen projede konut satışları devam ediyor...Peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı sağlanan Sultangazi Suryapı Vitrin satılık daire sahibi olmak isteyenler ödemelerde banka kredisi kullanabiliyor. 


Sur Yapı Vitrin TEM; su kenarı yürüyüş yolları, yansıma havuzları, su kıyısı oturma ve dinlenme alanları, kafe, basketbol alanı, çocuk oyun alanı, kapalı otopark, fitness salonu, stüdyo, soyunma odaları, sauna ve yüzme gibi sosyal alanları içerisinde barındırıyor. 


İçerisinde toplam 239 adet dairenin bulunduğu Sultangazi Suryapı Vitrin satılık daire alanları 52 metrekare ile 407 metrekare arasında farklılık gösteriyor. 


45 bin metrekare alan üzerinde yükselen  Sur Yapı  TEM Vitrin projesinde teslimlerin Aralık 2016 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. Projede satış süreci devam ediyor. 


Metrekare birim fiyatını 4 bin TL'den başlayıp, 4 bin 500 TL'ye kadar yükseldiği Sultangazi Suryapı Vitrin satılık daire tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildi. 


Telefon: 444 5 787

Web: http://www.suryapivitrin.com.tr/

Merve AKDOĞAN/Emlakkulisi.com


projeye sor