Sun Of Silivri fiyat!

Sun Of Silivri fiyat! Sun Of Silivri fiyat!

Firma: Bayburtlu İnşaat

Proje: Sun Of Silivri

Sun Of Silivri fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sun Of Silivri fiyat bilgisi ve proje detayları...Bayburtlu İnşaat yeni projesi Sun Of Silivri için start verdi. Proje  İstanbul İli, Silivri İlçesi, Piri Mehmet Paşa Mah. 1716 Ada, 1 Parsel üzerinde yükselecek.

89 milyon 412 bin 500 TL'ye mal olacak olan Sun Of Silivri projesi 8 blok şeklinde yükselecek. Projede 388 adet daire ve 15 adet ticari alan yer alacak.

Sun Of Silivri fiyat!
Sun Of Silivri fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sun Of Silivri fiyat bilgisi ve proje detayları...

8 blok şeklinde yükselecek olan Sun Of Silivri projesinde yer alan bloklar 1 zemin ve 5 normal kattan oluşacak.

Arsa alanı 21 bin 239 metrekare olarak belirlenen projenin inşaat alanı ise 61 bin 750 metrekare olarak belirlendi.

2+1, 3+1 konut tiplerinin yer aldığı projede2 adet açık yüzme havuzu, kapalı otopark
alanı ve sosyal alan (fitness, sauna, çocuk oyun parkları, basketbol sahası ve spa merkezi) yer alacak.

Projede, yapılması planlanan 8 adet bloktan; A blok 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak. Zemin katta 5 adet dükkan olacak olup, normal katlarda 12 adet konut olacak ve toplamda 60 adet konut yer alacak.

B, D, F ve H blokları 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak olup, her katta 8 adet konut olacak ve toplamda her blok için 48 adet konut yer alacak.

C ve G blokları 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak olup, her katta 6 adet konut olacak ve toplamda her bir blok için 36 adet konut olacak. 

E blok 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak olup, zemin katta 10 adet dükkan, 4 adet konut olacak. Diğer her kat içinde 12 adet konut olacak ve toplamda E blokta 64 adet konut, 10 dükkan yer alacak. Proje kapsamında kapalı otopark alanları inşa edilmesi planlanan blokların altında yer alacak olup, toplam otopark alanı 140 metrekare (400 araç kapasiteli) olacak. Toplamda 388 adet daire, 15 ticari alan ve 400 araç kapasiteli otopark bulunacak.

Sun Of Silivri fiyat!
Sun Of Silivri fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Sun Of Silivri fiyat bilgisi ve proje detayları...

Sun Of Silivri fiyat bilgisi henüz belli olmadı. Sun Of Silivri fiyat bilgisi açıklanır açıklanmaz Türkiye'nin ilk ve tek emlak haberleri sitesi Emlakkulisi.com'da yer alacak.

Bayburtlu İnşaat Sun Of Silivri projesi, 315 metre batısında Mimar Sinan İlkokulu-Ortaokulu, 300 metre doğusunda Tem Bağlantı Yolu, 350 etre güneydoğusunda  Bayburtlu İnşaat  (Dream Of Silivri) Konutları, 1,25 kilometre güneydoğusunda Silivri Devlet Hastanesi, 1,60 kilometre güneybatısında Marmara Denizi bulunuyor. Proje alanına en yakın yerleşim biri 15 metre mesafede bulunuyor.

http://www.bayburtluinsaat.com.tr/
 


projeye sor