Sun Of Silivri projesi geliyor! Yeni proje!

Sun Of Silivri projesi geliyor! Yeni proje!

Firma: Bayburtlu İnşaat

Proje: Sun Of Silivri


Bayburtlu İnşaat, Silivri'de hayata geçireceği yeni projesi Sun Of Silivri için düğmeye bastı. Projede 388 adet daire ve 15 adet ticari alan yer alacak.


Bayburtlu İnşaat, Silivri'de hayata geçireceği yeni projesi Sun Of Silivri için düğmeye bastı. İstanbul İli, Silivri İlçesi, Piri Mehmet Paşa Mah. 1716 Ada, 1 Parsel üzerinde yükselecek proje 89 milyon 412 bin 500 TL'ye mal olacak.

388 adet daire ve 15 adet ticari alanın yer alacağı Sun Of Silivri projesi 8 blok şeklinde yükselecek. Projedeki bloklar  1 zemin ve 5 normal kattan oluşacak.

Sun Of Silivri projesi geliyor! Yeni proje!

Arsa alanı 21 bin 239 metrekare olarak belirlenen projenin inşaat alanı ise 61 bin 750 metrekare. Projede 2 oda 1 salon ve  3 oda 1 salon daireler bulunuyor.

Proje kapsamında 2 adet açık yüzme havuzu, kapalı otopark alanı ve sosyal alan (fitness, sauna, çocuk oyun parkları, basketbol sahası ve spa merkezi) bulunacak.

Projede, yapılması planlanan 8 adet bloktan; A blok 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak. Zemin katta 5 adet dükkan olacak olup, normal katlarda 12 adet konut olacak ve toplamda 60 adet konut olacak.

Sun Of Silivri projesi geliyor! Yeni proje!

B, D, F ve H blokları 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak olup, her katta 8 adet konut olacak ve toplamda her blok için 48 adet konut olacak.

C ve G blokları 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak olup, her katta 6 adet konut olacak ve toplamda her bir blok için 36 adet konut olacak. 

E blok 1 zemin kat 5 normal kattan oluşacak olup, zemin katta 10 adet dükkan, 4 adet konut olacak. Diğer her kat içinde 12 adet konut olacak ve toplamda E blokta 64 adet konut, 10 dükkan bulunacak. Proje kapsamında kapalı otopark alanları yapılması planlanan blokların altında yer alacak olup, toplam otopark alanı 140 metrekare
(400 araç kapasiteli) olacak. Toplamda 388 adet daire, 15 ticari alan ve 400 araç kapasiteli otopark yer alacak.

Sun Of Silivri projesi geliyor! Yeni proje!

Sun Of Silivri projesi, 315 metre batısında Mimar Sinan İlkokulu-Ortaokulu, 300 metre doğusunda Tem Bağlantı Yolu, 350 etre güneydoğusunda  Bayburtlu İnşaat  (Dream Of Silivri) Konutları, 1,25 kilometre güneydoğusunda Silivri Devlet Hastanesi, 1,60 kilometre güneybatısında Marmara Denizi bulunuyor.

Sun Of Silivri projesi geliyor! Yeni proje!

Web: http://www.bayburtluinsaat.com.tr/

Ceren YÖRÜK/Emlakkulisi.com


projeye sor