Sur Yapı‘dan yeni proje: Mahalle İstanbul

Sur Yapı‘dan yeni proje: Mahalle İstanbul

Sur Yapı, İstanbul'un yeni çekim merkezi Çekmeköy'de 'Mahalle İstanbul' isimli yepyeni bir projeye imza atacak. Konutların fiyatı 146 bin YTL ile 465 bin YTL arasında.Anadolu Yakası şehir merkezine 15 dakika mesafede sıcacık bir 'Mahalle' yaratıyor.

İnşaat sektörünün öncü firmalarından Sur Yapı'nın, İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de toplam 12.600 metrekare alan üzerine inşa edeceği Mahalle İstanbul, tüketici beklentilerini ve günün gelişen trendlerini uygun koşullarla birleştiriyor. Butik bir proje olan ve toplam 9 Blok ile 246 daireden oluşan Mahalle İstanbul; 60 metrekare 1+1 stüdyo daireden 230 metrekare 5+1 Dubleks daireye, yeni evlenmiş genç çiftlerden uzun zamandır ev sahibi olmak isteyen ailelere kadar uzanan geniş bir yelpazede daire seçenekleri sunuyor. Tamamı balkonlu olan evler, İstanbul içinde güven dolu ferah bir yaşam alanı vaat ediyor.

Mahalle İstanbul'un sosyal ve sportif olanakları arasında ise açık yüzme havuzu, basketbol sahası ve çocuk oyun parkının yanı sıra; sauna, fitness center ve snack bar'dan oluşan sosyal tesis yer alıyor. Güneşlenme alanları ve yürüyüş parkurları da Mahalle İstanbul içinde yer alacak diğer aktivite alanları arasında yer alıyor.

Ocak ayında yapımına başlanacak ve Sur Yapı güvencesiyle 2009 sonunda tamamı teslim edilecek olan Mahalle İstanbul evlerinin her birinde en kaliteli malzemeler kullanılıyor. Salonların lamine, yatak odalarının laminat olduğu evlerin tamamı kombili ve marka mutfak ile birlikte ankastre ürünler (davlumbaz, fırın, ocak, bulaşık makinesi) dahil olarak anahtar teslimi yapılıyor.

Huzur ve dostluğun buluştuğu yeni adres: Mahalle İstanbul

Yeşillikler içinde huzurlu bir yaşam alanı sağlayacak olan Mahalle İstanbul, eski sıcacık komşuluk ilişkilerini, arkadaş sohbetlerini, dayanışmayı yani özlediğiniz eski mahalle ruhunu yeniden yaşatmayı amaçlıyor.

Yakın zamanda yapımı tamamlanacak olan İstanbul metrosunun hemen yanıbaşında yer alan Mahalle İstanbul Evleri, Üsküdar'a 8 dakikada ulaşım imkanı sağlyacak. Anadolu yakasının merkezine de arabayla 15 dakika mesafede olan Mahalle İstanbul, şehir içinde ama şehirden karmaşasından uzak bir yaşam seçeneği sunuyor.

Depreme dayanıklı, sağlam zemin üzerine inşa edilecek olan proje, her kesimden tüketiciler için farklı ve uygun ödeme koşullarıyla da dikkat çekiyor. Sur Yapı ile anlaşma yapan Garanti Bankası, Mahalle İstabul Evleri için 6 aydan 240 aya uzanan uygun vade imkanları sunuyor.

Mahalle İstanbul sıcacık bir yaşamın kapılarını açıyor; kocaman bir aile olmak için sakinlerini bekliyor!