Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışta!

Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışta! Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışta!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Ayyıldız

Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden olan Tahincioğlu yepyeni bir projeyi hayata geçiriyor. Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız satışa çıktı. Az katlı yapısı ve yatay mimari ile tasarlanan Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız projesinde konut satışları başladı. Nidapark Ayyıldız projesinin giriş katında, mağaza ve dükkanlardan oluşan 10 ticari ünite yer alacak. 

3 bodrum kat + zemin kat + asma kat + 1.2.3.4. kat ver çatı arası katı olarak inşa edilen Kağıthane Nidapark Ayyıldız projesinde toplamda 95 adet daire bulunuyor. 

Projede 61 adet 1+1 daire, 10 adet 2+1 daire, 12 adet 2,5+1 daire, 9 adet 3+1 daire ve 3 adet 4+1 daire yer alıyor. Nidapark Ayyıldız'daki daireler simpleks ve dubleks olarak dizayn edildi. 

Kağıthane Nidapark Ayyıldız projesinde dairelerin fiyatları 682 bin TL ile 2 milyon 660 bin TL aralığında değişiyor. Projede açık yüzme havuzu, fitness, soyunma odası, sauna alanları, kış bahçesi, iç avlu, süs havuzu ve teras oturma alanları bulunuyor.

Tahincioğlu Nidapark Ayyıldız projesi Kağıthane'nin en merkezi konumda, metro istasyonun hemen yanında, Cendere Caddesi ve Develi Caddesi arasında yükseliyor. 

Nidapark Ayyıldız nerede?


Nidapark Ayyıldız iletişim:
Web: http://www.nidaparkayyildiz.com
Tel: 444 4 846 

Öznur YASLI / Emlakkulisi.com
 


projeye sor