Çukurova Balkon

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir nerede?

Tahincioğlu Nidapark Başakşehir nerede? Tahincioğlu Nidapark Başakşehir nerede?

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark Başakşehir

Nidapark Başakşehir Residence'de 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler bulunuyor. Proje 24 bin metrekare alanda inşa ediliyor. Peki Tahincioğlu Nidapark Başakşehir nerede?


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


"Tahincioğlu  Nidapark Başakşehir  nerede?" sorusunu yanıtlamadan önce projenin genel özelliklerinden bahsedelim. 5 blok halinde yükselen proje  348 daire ve 48 ticari üniteden oluşuyor. 


Konutların Ekim 2017 tarihinde teslim edileceği Başakşehir Nidapark Residence'de dairelerin büyüklükleri 58,78 ile 209,48 metrekare arasında değişiyor. Proje  Tahincioğlu Gayrimenkul  imzası taşıyor. 


Nidapark Evleri fiyatları 522 bin TL'den başlıyor. Dairelerin 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon olarak dizayn edildiği proje İstanbul Başakşehir'de hayata geçiriliyor. 


Yüzde 25 peşinde, kalan yüzde 75'lik kısım için banka kredisiyle 120 ay vade imkanı sunan Nidapark Başekşehir Rezidans 24 bin metrekare arsa alanına sahip. 


Başakşehir Nidapark'ta hamam, sauna, fitness, çok amaçlı salon, yüzme havuzları, çocuk oyun alanları, otopark, spor alanları gibi sosyal yaşam alanları sunuluyor. 


Tahincioğlu Nidapark Başakşehir nerede?

Adres: Ziya Gökalp Mahallesi Olimpiyat Stadı Yolu No: 6 Başakşehir, İstanbul


Nidapark Başakşehir iletişim

Tel: 444 4 846

Web: www.nidaparkbasaksehir.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor