Tahincioğlu Nidapark İstinye!

Tahincioğlu Nidapark İstinye! Tahincioğlu Nidapark İstinye!

Firma: Tahincioğlu Gayrimenkul

Proje: Nidapark İstinye

Tahincioğlu Nidapark İstinye projesi üç etap olarak hayata geçirildi. Projede konut teslimleri 36 ay sonra yapılacak...İstanbul Sarıyer'de yükselen  Nidapark İstinye  projesi  Tahincioğlu Gayrimenkul  tarafından inşa ediliyor. 73 bin metrekare alanına sahip olan Tahincioğlu Nidapark İstinye Evleri 536 apart ünitesinden oluşuyor. 

3 etaptan meydana gelen Nidapark İstinye Panaroma etabında 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru etabında 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi etabında 19 blok 202 bağımsız bölüm yer alıyor.
 

36 ay sonra teslim edilecek olan Tahincioğlu Nidapark İstinye Evleri müzik bale okulu, özel yemek salonları, özel studio odaları, market, cafe, sinema salonu, çocuk oyun alanları, fitness ve kuaför yer alıyor. 
 

Nidapark İstinye fiyatları!

Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark İstinye fiyat listesi metrekare bazlı 23 bin liradan başlıyor. Nidapark İstinye Tahincioğlu projesinde daireler 2+1'den başlayarak 5+2'ye kadar devam ediyor. Projede daire büyüklükleri 90 metrekare ile 663 metrekare arasında değişiyor. 
 

Tel:444 48 46 
Web: www.nidaparkistinye.com 
Gizem Yılmaz /Emlakkulisi.com


projeye sor