Tantitoni Sorgente serisi cam bardakları sofralara farklılık getirecek!

Tantitoni Sorgente serisi cam bardakları sofralara farklılık getirecek! Tantitoni Sorgente serisi cam bardakları sofralara farklılık getirecek!

Renklerin enerjisini fonksiyonellikle birleştiren Tantitoni’nin özel tasarımlı İtalyan bardakları, kış sofralarınıza neşe katacak. Bormioli Rocco’nun Sorgente serisi cam bardakları, özel tasarımı ve renkleriyle sofralarınıza farklılık getirecek...Renklerin enerjisini fonksiyonellikle birleştiren mutfak markası Tantitoni’nin özel tasarımlı İtalyan bardakları, kış sofralarınıza neşe katacak!

 

Mutfaklarda rengarenk bir dünyanın kapılarını aralayan Tantitoni’de, 200 yıllık İtalyan cam markası Bormioli Rocco’nun Sorgente serisi cam bardakları, özel tasarımı ve renkleriyle sofralarınıza sağlık ve farklılık getirecek.

 

Kış sofralarınıza renk getirecek cam bardakların 300ML ve 460ML olmak üzere 2 farklı boyu bulunuyor. Bormioli Rocco’nun bu şık bardakları Tantitoni’de adedi 13,00 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

Bormioli Rocco Sorgente bardaklara ve yüzlerce farklı ürüne, Tantitoni’nin Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki 36 satış noktasından ve www.tantitoni.com.tr internet sitesinden ulaşabilirsiniz.