Taşoluk Bahçeli Konakları'nda 425 bin YTL'ye villa

Taşoluk Bahçeli Konakları'nda 425 bin YTL'ye villaBahçeli Konakları, Alyans İnşaat tarafından Arnavutköy-Taşoluk'ta inşa ediliyor. 206 dönümlük arazide hayata geçirilen proje, Mecidiyeköy'e 40 dakika mesafede.


103 tripleks villadan meydana gelen Taşoluk Bahçeli Konakları'nda her bir villa Fatih Ormanı manzarasına sahip olacak.

Taşoluk Bahçeli Konakları'nda yer alan her villa tek tip olarak tasarlanıyor. 2 bin metrekarelik brüt arsa içinde projelendirilecek villaların tamamı bin 300 metrekarelik bahçe içinde inşa ediliyor. Taşoluk Bahçeli Konakları'nda yer alan villaların büyüklükleri ise 310 metrekare olacak. Projedeki villalar, radye temel üzerine inşa ediliyor.

Projede, çevre düzenlemesinde şelaleli yapay gölete de yer veriliyor. Peyzaj alanlarının yanı sıra çocuk oyun parklarının da bulunduğu projede tenis kortları, voleybol, basketbol ve mini futbol sahası, yürüyüş yolları da yer alıyor. İnşaatına 2006 yılında başlanan projenin önümüzdeki ekim ayında tamamlanması planlanıyor. Taşoluk Bahçeli Konakları'ndaki villaların fiyatları ise 425 bin YTL. Altı aya kadar ödemede vade farkı alınmıyor. 24 aya kadar yüzde bir vade farkı ile vadelendiriliyor.(peşinat alınıyor)