28 / 03 / 2023

Tefal Turbo Pro Ütü en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları ne kadar? 28 Ocak 2023 fiyat listesi

Tefal Turbo Pro Ütü en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları ne kadar? 28 Ocak 2023 fiyat listesi

Kıyafetleriniz kusursuz bir görünüme sahip olsun istiyorsanız bu ütüye gözü kapalı güvenin.Tefal Turbo Pro Ütü en uygun fiyata nerede satılıyor? Fiyatları ne kadar? 28 Ocak 2023 fiyat listesi
Kıyafetlerin yeni alınmış gibi kaliteli bir görünüme bürünmesi ev hanımları ve çalışanlar için önemlidir.Pratik bir ütüleme hizmeti sunan Tefal Turbo Pro Ütü her evde ev hanımlarının yardımcısıdır.

TEFAL BUHARLİ ÜTÜ ÖZELLİKLERİ

Hızlı ve kolay ütü yapmanın yanı sıra , inatçı kırışıklıklardan kolay bir şekilde kurtulmanıza yardımcı oluyor. 

Dakikada 40 gram buhar çıkışı ile kırışıklıkların kolay bir şekilde giderilmesine yardımcı oluyor.

Seramik alt tabanı sayesinde hızlı ve kolay bir ütüleme yapabilmenize olanak sağlıyor. 

Güvenli bir kullanıma sahip olan Tefal buharlı ütüler otomatik kapanma sistemiyle beraber belirli bir süre sonra kendi kendine kapanarak olası olumsuz durumların önüne geçiyor. 

Damlatma öneyici sistemlere sahip olan bu buharlı ütü modelleri kıyafetlerinizde herhangi bir su lekesi bırakmadan ütüleme yapmanıza yardımcı oluyor. 

Pamuk, ipek ve saten gibi hassas kumaşlarda meydana gelen kırışıklıklar buhar sayesinde düzelir.

Kolay kullanımı ile işlerinizi hızlıca hallederken geniş seramik tabanı ve kaygan yüzeyi ile en inatçı kırışıklıklara karşı koyar.

Son teknoloji ile donatılmış Turbo serisi, 270g/dakikalık buhar çıkışı ile kumaşın derinliklerine iner ve en küçük kırışıklıkları bile düzeltir. 

Durilium AirGlide özelliği ile buharın kumaşa eşit dağılmasını sağlar ve akıllı otomatik kapanma özelliği sayesinde ekstra güven ve enerji tasarrufu sağlar. 

Tefal buharlı ütüler içlerinde bulunan anti kireç sistemi ile kendilerini kirece karşı korur ve uzun süreli kalite sağlar. 

Tefal buharlı ütünün teknik özellikleri nedir? En uygun fiyata nereden alınır?

 
Geri Dön