Tema İstanbul teslimleri ne zaman?

Tema İstanbul teslimleri ne zaman? Tema İstanbul teslimleri ne zaman?

Firma: Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur

Proje: Tema İstanbul

Tema İstanbul Halkalı'da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. Konut fiyatları 361 bin TL'den başlangıç gösteren projede satışlar devam ediyor. Peki Tema İstanbul teslimleri ne zaman?


"Tema İstanbul teslimleri ne zaman?" sorusunu yanıtlamadan önce kısaca projenin özelliklerine değinelim. İstanbul Halkalı Atakent hattında yükselen proje 3 bin 531 daireden oluşuyor.


Halkalı Tema İstanbul Evleri fiyatları 361 bin TL'den başlıyor.  Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur  imzası ile inşa edilen projede dairelerin büyüklükleri 68 metrekare ile 202 metrekare arasında değişiyor.


Atakent Tema İstanbul konut tipleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon şeklinde dizayn edildi. Proje yüzde 25 peşinatta, kalan kısım anlaşmalı bankalardan kullanılan kredi ile ödenebiliyor.


Tema İstanbul Residence 1 milyon 550 metrekare arazi üzerinde hayata geçiriliyor. Projenin toplam konut alanı ise 333 bin metrekare olarak belirlendi. 


Tema İstanbul teslimleri ne zaman?

Tema park, güvenlik, fitness center, yüzme havuzu, sauna, otopark, spor alanları gibi ortak yaşam alanlarına sahip Halkalı Tema İstanbul'da teslimler bu yıl Temmuz ayında yapılacak. 


Tema İstanbul Halkalı iletişim 

Telefon: 0212 970 00 00 

Web adresi : www.temaistanbul.com

Özge ÇAKIR/Emlakkulisi.com


projeye sor