17 / 08 / 2022

Tepe Emlak Yatırım, Çankaya’da 365 AVM’yi portföyüne ekledi!

Tepe Emlak Yatırım, Çankaya’da 365 AVM’yi portföyüne ekledi!

Ankara ve İstanbul’da öncü alışveriş merkelerinin yönetim ve kiralamasını yürüten Tepe Emlak Yatırım, Ankara Çankaya’da 365 AVM’yi portföyüne ekledi.Tepe Emlak Yatırım A.Ş., 100’ü aşan güçlü marka karması ve kolay ulaşılabilir lokasyonu ile Ankara’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden 365 AVM’yi uzman kiralama ve yönetim bakış açısıyla yeniden yapılandırmak adına portföyüne ekledi.

Tepe Emlak Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. Genel Müdürü Hayal Olcay, Ankara’nın önemli alışveriş merkezlerinden biri olan 365 AVM’nin marka değerini artırmak konusunda çalışmaya başladıklarını dile getirerek; “Hedefimiz ziyaretçilerin daha keyifli bir deneyim yaşamalarını sağlamak, yeni marka karması ve keyifli etkinliklerle yeni ziyaretçilere ulaşmak.

Tepe Emlak Yatırım’ın yönetim anlayışının başında mimari anlamda ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları, kolay erişim ve dolaşım imkanı sağlayan mekanlar yaratmak geliyor. Kiracılarımız ve ziyaretçilerimize çok özenli bir hizmet anlayışıyla yaklaşarak memnuniyet ve sadakat düzeyini üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bu anlayışla kısa sürede 365 AVM de yeni markaları ve özel konseptleriyle Ankaralıların yaşamında öncelikli bir lokasyon haline gelecek.” diye açıklama yaptı. 

Son dönemde 42 Maslak - İstanbul, Teos Marina - İzmir, Mix Kayseri gibi karma kullanımlı projelere ticari alan kiralama ve konsept danışmanlığı hizmeti veren Tepe Emlak Yatırım, Bilkent Center, Bilkent Station, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, Tepe Prime Avenue, Ahlatlıbel Atatürk Parkı’nın kiralama ve yönetimini gerçekleştiriyor.