Terrace Lido´da 600 bin dolara!

Terrace Lido´da 600 bin dolara!

Büyükada´da inşa edilecek olan Terrace Lido projesinde maksimum fiyat 600 bin dolar olarak belirlendiİnanlar İnşaat Terrace Lido projesinin yapımına önümüzdeki Eylül ayında başlaycak. Terrace Lido´da metrekare ortalama satış fiyatları 4 bin dolar ile 5 bin dolar arasında değişiyor. Terrace Lido, alanları 89 ve 130 metrekare arasında değişen Celine, Nicole, Juliette, Claire, Sophie, Charlotte ve Isabelle olarak adlandırılan yedi ayrı tipte daireden oluşuyor. Tamamı deniz manzaralı olan daireler, 1+1 ve 2+1 olarak satışa sunulacak. Terrace Lido´da fiyatlar 400 bin dolardan başlıyor, 600 bin dolara kadar yükseliyor. 

Terrace Lido, Mayıs 2011´de konut sahiplerine teslim edilecek.  Site çevresinde, girişinde ve genel sirkülasyon alanlarında kapalı devre güvenlik kontrol TV sisteminin bulunacağı projede, güvenlik ile irtibatlı interkom, kat koridorlarında acil anons ve yangın ikaz sistemi yer alacak.

Terrace Lido projesi 9 bin 362 metrekarelik inşaat alanına sahip. Projede 30 rezidans ve 2 bin metrekare ticari alan bulunacak. Sitenin ortak alanlarında açık havuz, terapi havuzu ve fitness center yer alacak.

Terrace Lido´da ayrıca alanları 30 ile 50 metrekare arasında değişen 25 adet dükkan bulunuyor. Arsasına 10 milyon dolar harcanan Terrace Lido´da inşaat yapımına ise 8 ila 10 milyon dolar harcanacak.

www.inanlarinsaat.com.tr

 0212 291 28 60

Nagihan Arat/Emlakkulisi.com

YASAL UYARI : Haber sitemiz 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan haber ve fotoğraflar, ilgili sayfamıza link verilmek koşuluyla yayınlanabilir. Aksi durumlarda art niyetli kişi ve/veya kuruluşlar ile ilgili her türlü yasal haklarımız saklıdır.