The BO Viera’nın inşaatı hızla sürüyor!

 The BO Viera’nın inşaatı hızla sürüyor! The BO Viera’nın inşaatı hızla sürüyor!

BESA Grup, Bodrum’un en büyük projesi olacak şekilde hayata geçirdiği The BO Viera’nın inşaatına hızla devam ediyor.


Besa Grup’un 200 milyon dolarlık yatırım değeri ile Bodrum’da hayata geçireceği “The BO Viera“ projesi, Bodrum’un devam eden ender inşaatlarından biri olarak söz verilen tarihe yetiştirilmek üzere hızlandırıldı.

BESA Grup, The BO Viera projesi ile bulunduğu bölgede proje alanı, büyüklüğü, konumu açısından emsalsiz olması ile bir ilki gerçekleştirmek üzere çalışmalarını tüm hızıyla devam ettiriyor.

Şu anda devam eden BESA Grup projelerinin toplam yatırım bedelinin 600 milyon TL civarında olduğunu dile getiren BESA Grup Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci; “İlk etabı 2019 yılı sonunda teslim edilmeye başlayacak olan The BO Viera projemiz Bodrum’da inşaatına devam edilen ender projelerden. Toplam 150 dönüm arazi üzerinde, 200 adet rezidans, 130 adet villa, 7 adet işyeri olmak üzere toplam 337 anahtar ve Hilton grubunun üst segment, soft branded markası CURIO’nun 85 odalı otelinin yer aldığı, arazinin doğal eğimlerini çok başarılı biçimde kullanan, tamamı deniz ve günbatımı manzaralı, mimarinin peyzajın içerisinde eridiği The BO Viera tamamlandığında Bodrum’un en büyük ve sofistike projesi olacak.

Ankara’nın ilk AVM si olan Galleria AVM’nin yeniden inşası ve kiralanması tamamlanarak hizmete açıldı. “Strip mall” konsepti ile düzenlenen Galleria sadık müşterileri ile yeniden buluştu ve kısa sürede büyük beğeni topladı. Ankara’da 604 anahtardan oluşan konut projemiz Kent İncek’in inşaatı ve satışlarını da ara vermeden devam ediyoruz. Ankara’da Eskişehir Yolu aksı üzerinde Balıkuyumcu’da firmamıza ait 450.000 m2arsa üzerine 4.000 konut ve Avrupa’nın en büyük Outleti projemizin proje geliştirme çalışmalarına da aynı hızla devam ediyoruz. Türkiye’mizin ekonomisine katkı ve değer sağlamaya çalışmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz.” diye açıklama yaptı. 

BESA Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci de; “Bodrum’da hayata geçireceğimiz The BO Viera bir Bodrum tutkunu olan grubumuz için çok önem verdiğimiz özel bir proje. BESA kalitesi ve güvencesi ile kısa sürede projemizi söz verdiğimiz tarihte tamamlamak üzere tüm grup olarak gece gündüz çalışmaktayız. Benzersiz bir 21. yüzyıl deneyimi yaşatacağımız bu projemizin Bodrum’da inşaatına devam edip kıymetli müşterilerimize zamansız bir yatırım sunmak için gayret ediyoruz. Yoğun geçen ön talep aşamasından sonra, satışlara da geçtiğimiz yıl itibariyle başlamıştık. Satışa çıktığımız etabın %25’ini sattık. Bizi uzun zamandır bekleyen müşterilerimizin yoğun ilgisi bizi çok mutlu ediyor.” dedi. 

THE BO VIERA

150 dönüm arazi üzerinde hayata geçirilen The BO Viera; 330 adet villa ve rezidansı,7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı oteli The BO Vue – Curio a Collection by Hilton ile Bodrum’un odak noktası Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan Küçükbük Koyu’nda hayata geçiriliyor.

Doğal falezleri ile denize sıfır, 1.2 kilometrelik benzersiz bir sahile sahip olan The BO Viera projesinde yapımı devam eden rezidans ve villaların tamamı deniz manzaralı ve doğaya hakim konumda.

Satışa çıkacak olan ilk etabın, 2019 yılı sonunda teslim edilmesi hedefleniyor. Bu etapta; 54 adet 5+1 dubleks, 49 adet 4+1 ve 5 adet 2+1 flat rezidans satışa çıkarılıyor. 

Web: http://www.theboviera.com/