The İstanbul Veliefendi satış fiyatları!

The İstanbul Veliefendi satış fiyatları!

Firma: YDA Grup ve Kuruluş İnşaat

Proje: The İstanbul Veliefendi


The İstanbul Veliefendi projesinde banka kredisi ile daire bedelinin yüzde 75'ine kadar kredi kullanılabiliyor. Projede 786 tane daire yer alıyor. İşte The İstanbul Veliefendi satış fiyatları...


The İstanbul Veliefendi satış fiyatları detaylarından önce proje özelliklerinden bahsedelim.  68 bin 33 metrekare alan üzerinde konumlandırılan projede ikinci etap satışları başladı.


2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon dairelerden meydana gelen  The İstanbul Veliefendi  projesi, Zeytinburnu'nda inşa ediliyor. Proje YDA Group ve Kuruluş İnşaat imzası ile yükseliyor.


The İstanbul Veliefendi projesinde toplam daire bedelinin yüzde 25'i peşinat olarak ödendiğinde, kalan bedel için 120 aya kadar banka kredisi ile vade yapılıyor. 


The İstanbul Veliefendi projesinde fitness center, açık ve kapanabilir kapalı yüzme havuzları, reception, vale parking hizmetleri ve oda servisi, concierge, lounge, bellboy, kuaför, kuru temizleme gibi hizmetler sunuluyor. 


The İstanbul Veliefendi satış fiyatları

The İstanbul Veliefendi satış fiyatları 188 metrekare 3 oda 1 salon dairelerde 1 milyon 200 bin TL, 212 metrekare 4 oda 1 salon dairelerde 1 milyon 400 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 


The İstanbul Veliefendi nerede?

Adres: Prof. Dr. Turan Güneş Caddesi Veliefendi - İstanbul


The İstanbul Veliefendi iletişim

Tel: 0212 558 13 13

http://www.theistanbulveliefendi.com

Esra Nur AÇKI/Emlakkulisi.com


projeye sor