24 / 05 / 2022

TNL Gayrimenkul Geliştirme gayrimenkul danışmanlığı da yapacak!

TNL Gayrimenkul Geliştirme gayrimenkul danışmanlığı da yapacak!

TNL Gayrimenkul Geliştirme, hizmet verdiği alanlara endüstriyel gayrimenkul danışmanlığını da ekliyor. Yeni yapılanmada sektörün önemli isimlerinden biri olan Gökhan Civan’da TNL de yönetici ortak olarak yerini alıyor.Yeni yapılanmada sektörün önemli isimlerinden biri olan Gökhan Civan’da TNL de yönetici ortak olarak yerini alıyor.

TNL, ofis piyasasının her geçen gün gelişmesi ile birlikte yatırımcılara daha iyi hizmet sunabilmek adına hizmet ağını genişletiyor. Türkiye’de gün geçtikçe büyüyen endüstriyel gayrimenkul pazarındaki profesyonel hizmet açığını gören TNL, bu alanda önemli isimlerden biri olan Gökhan Civan ile birlikte yoluna devam ediyor.

Endüstriyel gayrimenkul alanında sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını doğru tespit ederek en uygun çözümleri sunmayı planlayan TNL, bu kapsamda kurulması düşünülen fabrika ve depoların yer tespiti çalışması, maliyet minimizasyon çalışmaları ve fizibilite etüdlerine kadar her konuda yatırımcılara destek olacak. TNL ayrıca, şirketlerin mevcut gayrimenkullerinin değerlendirilmesi ve geliştirme stratejilerinin belirlenmesi konusunda da danışmanlık hizmeti verecek. 

Yeni yapılanma ile ilgili olarak TNL Yönetici Ortağı Emre Yazıcı; “Ticari gayrimenkul kavramı ülkemizde her geçen gün daha da önem kazanmaya başladı. TNL olarak, bugüne kadar ofis geliştirme ve kiralama alanında pek çok başarılı işe imza attık. Son dönemlerde endüstriyel gayrimenkul alanında profesyonel hizmet anlamında bir boşluk olduğunu gördük. Amacımız hep yatırımcılara daha iyi ve kapsamlı hizmet vermek. Bu yüzden TNL olarak kendi tecrübe ve birikimimizi sektörde başarılarıyla adından söz ettiren Gökhan Civan ile birlikte değerlendirmeye karar verdik. Endüstriyel gayrimenkul alanında tüm Türkiye’de hizmet vereceğiz. Bu konuda kendimize ciddi hedefler belirledik. Yeni yapılanmayla birlikte, hedefimizi özel uzmanlık gerektiren ticari ofis ve endüstriyel gayrimenkul alanında bölge ofisleriyle yurt sathında büyümek olarak belirledik. Vizyonumuz önümüzdeki 5 sene içinde ticari ve endüstriyel gayrimenkul alanında hizmet veren ilk üç oyuncudan biri olmaktır” şeklinde konuştu.