Çukurova Balkon

TOKİ ikinci indirim kampanyası 5 gün sonra başlıyor!

TOKİ ikinci indirim kampanyası 5 gün sonra başlıyor! TOKİ ikinci indirim kampanyası 5 gün sonra başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik her yıl indirim kampanyası gerçekleştiriyor. TOKİ bu yıl indirim kampanyasının ikincisini başlatıyor. 


Kartal’ın hemen teslim en cazip sitesinde! 364.000 TL’ye ev sahibi olun!


TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik her yıl düzenlenen indirim kampanyasının bu yıl ikincisi de 5 gün sonra başlayacak. 

TOKİ tarafından başlatılacak olan borç bitiren kampanyasından satışları 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2017 yılı Haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanabilecek. 

TOKİ ikinci indirim kampanyasından bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlar da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlar borç bakiyesinin yüzde 25’inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 24 indirim kampanyasından faydalanabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 21 Eylül – 19 Ekim 2018 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunmaları gerekiyor. Kampanyadan yaklaşık 192 bin konut ve işyeri alıcısının yararlanması bekleniyor. 

Öznur YASLI/Emlakkulisi.com