TOKİ indirim kampanyası 3 gün sonra bitiyor!

TOKİ indirim kampanyası 3 gün sonra bitiyor! TOKİ indirim kampanyası 3 gün sonra bitiyor!

TOKİ'nin borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği yüzde 20 indirim kampanyası 3 gün sonra sona erecek.

Hafta sonu gezilecek 2 proje 2 site!

 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor.

24 Nisan 2018 tarihinde başlayan  TOKİ  yüzde 20 indirim kampanyası için başvurular 18 Mayıs tarihinde sona erecek.

TOKİ indirim kampanyası 2018'den satışları 2016 yılı sonuna kadar yapılmış ve geri ödeme taksiti 2016 sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanabilecek.

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan yüzde 20 indirim kampanyası 2018 ile ilgili olarak yaptığı açıklamada indirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için banka kredisini 120 ay vade imkanı ile 0,99 faiz oranından kullanabileceklerini dile getirdi.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası kapsamına alınan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyle TOKİ'ye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerekli.

pus