TOKİ Kocaeli Dilovası Millet Bahçesi'nin ihalesi yapıldı!

TOKİ Kocaeli Dilovası Millet Bahçesi'nin ihalesi yapıldı!Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kocaeli Dilovası Millet Bahçesi projesinin ihalesini gerçekleştirdi.


Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Kocaeli Dilovası’da Millet Bahçesi inşa edilecek.

TOKİ'nin resmi internet sitesinde yer alan bilgilere göre, Kocaeli Dilovası millet bahçesi  toplamda 218 bin 652 metrekarelik alanı kapsayacak. Kocaeli Dilovası Millet bahçesi projesi içerisinde çocuk oyun alanları, koşu, yürüyüş ve bisiklet yolları gibi sosyal donatılar bulunacak. Proje içerisinde ayrıca 4348 ağaç ve yeşil alan yer alacak.

TOKİ Kocaeli Dilovası Millet Bahçesi

Yeşilin her tonunu içinde barındıracağı bitki ve peyzajı ile Dilovası ilçesine yeni bir soluk getirecek olan Dilovası Millet Bahçesi projesi, içerisinde yeşiliyle, tema bahçesiyle, Millet Kıraathanesiyle, dinlenme ve piknik alanlarıyla vatandaşlar doğa ile iç içe yepyeni bir sosyal yaşam alanı içinde vakit geçirecek.

İstanbul'a 3 yeni millet bahçesi müjdesi!