TOKİ, Kocaeli'de 52 konutu satışa çıkardı!

TOKİ, Kocaeli'de 52 konutu satışa çıkardı! TOKİ, Kocaeli'de 52 konutu satışa çıkardı!

TOKİ Kocaeli’de Kandıra projesindeki 50 adet konut ve Arzlı’da bulunan 2 adet konutu kurasız olarak açık satışa sunacak.


TOKİ Kocaeli’de Kandıra projesindeki 50 adet konut ve Arzlı’da bulunan 2 adet konutu kurasız olarak açık satışa sunacak.


Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Kandıra Toplu Uygulaması kapsamında stoklarda yer alan 50 adet konut mevcut hali ile ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacak. Kandıra Toplu Konut Projesi kapsamında satışa sunulacak olan 50 adet konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş aracılığıyla yürütülecek.  TOKİ  Kocaeli Kandıra 2017 başvuru tarihleri 13 Şubat 2017 – 31 Mart 2017 olarak belirlendi. Projede başvurular ilgili bankanın bütün şubeleri tarafından kabul edilecek. 


TOKİ ARIZLI’DA 2 KONUT 


TOKİ Arızlı Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve TOKİ stoğunda bulunan 2 adet konut, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile engelli vatandaşlar için mevcut haliyle açık satışa sunulacak. TOKİ Kocaeli Arızlı projesi kapsamında satışa sunulan konutların tamamı “yüzde 40 Engelli Vatandaşlar” tarafından satın alınabilecek. Kocaeli Arızlı Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin Kuruçeşme Şubesi aracılığıyla yürütülecek. TOKİ Kocaeli Arızlı 2017 başvuruları, 06 Şubat 2017 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında kabul edilecek. Projedeki 2+1 dairelerin fiyatları 75 bin 684 TL'den başlıyor.


Kocaeli Barış